chlpky na nevhodnom mieste!!!!!!!

ali

gira, ja odporucam len ich zafarbit povedzme blond farbou. nebudu vidiet. a nemusis sa trapit s tym, ze dorastaju a hrubnu. potom uz by boli ovela viditelnejsie

Petqo

daju sa odstranit voskom, ale lepsie je dat si to odstranit natrvalo laserm, sice za to zacvakas ale do konca zivota sa usetris bolesti z depilacie

xenia

ja mam tiez par chlpkov, na pravej asi 4 a na lavej 2. Nerobim si s tym problem, ale ako pisal/a anjelik, vytrhnut pinzetou staci :o)

citatelka

Ahoj Linda! Ja mam ten istý problém a keď to videla moja gynekologicka povedala, že treba vysetrit hladinu muzských hromonov! Coskoro idem na vysetrenie ku endokrinologicke. Takže to nie je normálne! Mna to tiež príserne frustruje! Dúfam, že mi ta endokrinologicka naordinuje niejaku liecbu a zbavím sa konecne tých otravných chlpov! Dokorka hovorila, že ak ma žena okolo bradaviek jeden dva chlpky, prosím to sa môže objavovať, ale hustejsie ochlpenie svedcí pravdepodobne o zvýsení muzských hormonov. Radím ti chod radšej ku endokrinologicke!A nedaj sa hned odradit!

anjelik

teda ak ich je malo..tak staci vytrhnut pinzetou a miesto pretriet cistiacou pletovou vodou..a zevraj je to normalne