Potrebujem ZMENIT svoj zivot...

Príspevok v téme: Potrebujem ZMENIT svoj zivot...
timea4651

Citim ze potrebujem vacsiu zmenu vo svojom zivote . CAka ma teraz posledny rok na strednej skole a velmi by som si zelala dostat sa na VS niekde daleko od svojho mesta.. Chcem byvat na internate. Spoznat kopu novych ludi , zabudnut na nevydarenu lasku s kt sa neviem vyrovnat , zmenit prostredie... A zvysit sebavedomie.
Uz vela rokov mam pocit ze moj zivot je jeden velky stereotyp a nuda... Chcem sa naucit starat sa sama o seba a byt zodpovedna za svoje ciny . Naucit sa sama rozhodovat ..
Chcem zmenu .... Doteraz sa ma mama spytala ked som niekam isla nieco robit.. A budes to vediet ?? A zvladnes to ?? ........... JEdnoducho taketo otazky povahe ako som ja neprospievaju ... Potrebujem sa naucit ZIT...

lesslie

juj intrak je uplne bohovska vec, kopec uzasnych ludi...mne dokonca spoluziacka isla za svedka na svadbe, a nie je to len spoluziacka je to kamaratka na cely zivot...a spoznala som ju na intraku...no proste studuj,ale hlavne si uzivaj zivot kym este nemas ine starosti...pekne zmaturuj, podaj prihlasky a uzivaj si...

vela stastia:)

silna

Timea, zijes teraz... a to co robis teraz, tym si... to vies.
Aku mas povahu? A mama nieje prekazkou zacat zit... Internat nieje zmena lebo pred sebou nikam neutecies, doma aspon citis ze nieco zmenit potrebujes ...ale kym nenajdes pokoj teraz doma na intraku tiez nie... na intraku som uz piaty rok a nic to neriesi... dokonca necitim ani tu uzasnu slobodu co som cakala...
vsetko je v tebe ...nie v prostredi ...ak sa mylim tak ma vyved z omylu a skus o vasom vztahu s mamou napisat viac... TATIANA?:))

anabelka

waw, ako keby som to písala ja, som na tom uplne rovnako ako ty, len ja som už kročik bližšie ako ty, pretože odchádzam na privat, začínam na výške. Milujem svoju úžasnú rodinu, ale potrebujem zmeniť prostredie, zabudnúť na smútok, kt. som tu preživala pravidelne, pocit samoty atd ... Velmi sa teším na nový život a nových ludi.

heaven

JJ, VS a intrak by som nemenil, nie kvoli skole ako takej, ale kvoli tej partii a ludom co tam boli. Riesil by som ju uz inak-nepripustal by som si tak skolu(nebral ju tak zodpovedne) a viacej sa flakal, ale inak nie je nic co by som menil:-) Stale mam z VS priatelov s kt sa stretavam a spominame, je to fajn pocit...DOPORUCUJEM, len tu skolu neber moc zodpovedne

t333

presne tak, vyzdrz ten rok a urob vsetko pre to aby si sa dostal na VS. daj si co najviac prihlasok a studuj :)
zmena prostredia ti pomoze.

odpovedam

internat a vysoku skolu odporucam, drz sa toho :-) su to nezabudnutelne chvile s partiou ludi, s ktorymi si vytvorite velmi blizke vztahy. Ak sa ti nebude pacit na jednej izbe, odides na druhu. Naucis sa postarat o seba samu, riesit zivotne situacie, spoluzitie s ostatnymi. Kedykolvek mozes menit prostredie. Vsetko vravim z osobnej skusenosti. Som na VS, na internate. Pocas vikendov a prazdnin pendlujem medzi BA, TT, BB a KE. Stereotyp je vyluceny a nemam ani poriadne cas na starosti. Mne takyto studentsky zivot dava vela. Nech ti to vyjde :-)