Kazdy vecer spinave gatky

Príspevok v téme: Kazdy vecer spinave gatky
monika4566

Ahojte. Nikdy som sa nad tym nezamyslala, no teraz ma tak napadlo, ze ci je normalne ked kazdy den si menim spodnu bielizen a nikdyn ieje cista vzdy su na nej vytoky bielej farby, nic ma neboli ani nic, vytoky nepremokaju ani nic proste ich mam kazdy den. Je to normalne ? alebo by taketo vytoky mali byt len pocas ovulacie ?

mary-anne

presne, moj priatel tiez vie, ze nosim intimky a hlavne vie aj preco ich nosim, takze nie je dovod sa kvoli tomu stresovat :)

ajjjaa

...KL, tak ja nastastie take veci neriesim..sme s priatelom uz skoro 8rokov a vie ze nosim intimky , je to normalne... vobec sa nehanbim... ved mozno raz ma bude vidiet pri porode a inych veciach..

K.L.

Aj ja to mám. A mám 24 rokov. Mám priateľa, ale z iného mesta a nikdy neviem, kedy za mnou skočí. A kedy bude sex. A preto je to otrasné. VeĎ ak sme napr. v aute a dáva mi dole nohavičky už aj intímka je otrasná a asexuálna.

ajjjaa

kazdy den nosim intimky a je pokoj... podla mna je to normalne, a kazda zena je ina....mne to vyhovuje s intimkami, inym nie....naco to riesit...

mary-anne

tak prepac, ak som ta urazila. no teraz mi to pride este viac "blbsie", ze porovnavat to s inymi babami.. neviem, mna osobne to vobec nezaujima a v zivote by ma to asi ani nezaujimalo a nepytala by som sa na to. pokym viem, ze mi nic nie je, som zdrava, na co to rozoberat. a nemyslim si, ze ti to nejako pomoze, ked tu budu pisat vsetky, ze aj ony maju vytok, este akej farby a kedy. ale tak tvoja vec :)

[zruseny17]

priznam sa,necitala som vsetko...
ano,ja patrim k tym "stastnym" kazdodennym...a v case ovulacie je to intenzivnejsie

monika4566

nikushka: no keby ze si precitas tuto temu zistis ze niekrore pisali ze ich vobec nemaju a jedna zase pisala ze len pocas ovulacie..asi to zavisi od typu zeny..kazda sme ina .. aj ty ich mavas kazdy den ?