Ako rychlo sa vam podarilo otehotniet?

Joleen

Bravo ovečka kvôli tebe budu robiť štúdie "tlieskam" ! Si na hlavu spadnutý! Keď tomu neveríš tak sem radšej nechodievaj nekomentuj blbosti a nemudruj ;) ešte raz ten kto to neprežil ten ani neuverí

0vecka

Joleen kym sa nespravi studia ktora to potvrdi tak je to jedna pani povedala... nechapem cim som podla teba prisiel pridaleko ale imho pridaleko je ked niekto zautoci na niekoho pretoze spochybnuje informaciu jedna pani povedala a da priklady zo Zivota kde to vobec nefunguje. To ze som chlap je imho uplne druhorade.

Joleen

Ovečka už si si zašiel dosť ďaleko. Pripájam sa k Noelinke a Galapahosovi majú pravdu a tiež si myslím že ty ako chlap to nikdy nepochopíš. Stres má veľké účinky na fungovanie a na organizmus ženy. A ako už Noelinka písala kto to nezažil ten to ani nepochopí. Ja už mám veľa za sebou a ver mi stresovanie a stále myslenie na oplodnenie a na dieťa má obrovský účinok na to všetko

Noelinka

Ovecka už Prosím ťa prestaň šíriť nesprávne informácie a nechaj túto tému radšej pre ženy. Ty ako chlap to nikdy nepochopíš a ani tomu nerozumieš

Noelinka

Ovecka už Prosím ťa prestaň šíriť nesprávne informácie a nechaj túto tému radšej pre ženy. Ty ako chlap to nikdy nepochopíš a ani tomu nerozumieš

Galapahos

Tu sa jedná i tému snažilkovanie a problémy s otehotnením a nie sťahovanie národnostì či nejaka svetová vojna.

Ovecka mal by si sa konečne stiahnuť sa tu len strápňuješ

Noelinka

Ako som už nižšie písala TEN KTO TO NEPREŽIL TEN TO ANI NEPOCHOPÍ a nie to ešte CHLAP!

Toto s 1 či 2 sv.vojnou nemá nič spoločné!

Keď sa v tom nevyznáš tak nemudruj!

0vecka

to nemyslis vazne ze fertility koučka ktora zaraba na Tom ze ta akoze lieci zo stresu :) aby si otehotnela... to je asi ako sa spytat homeopata na homeopatiu....
ma fascinuje co moze niekto povazovat ze relevantnu informaciu..

ja som nenasiel ziadne Studie na toto a este som ochotny pripustit ze to ma vplyv pri velkom strese ale pri Tom ze sa akoze niekto len moc snazi je to imho hovadina

inak ty si myslis ze v takom roku 1943 ludi aneboli v strese? ze sa napr v polsku presuvali nemci obcas niekoho dbachli ale ludia mali mensi stres ako niekto komu sa rok nedari otehotniet???

Noelinka

Ovecka sry ale ty ako chlap to nepochopíš prečítaj si niečo na nete ( nebudem tontwraz hľadať a kopírovať pretože máš rozum to sám to urobiť ) a do čítaj sa čo všetko dokáže stres s twlom ženy urobiť a čo všetko ako vôbec vplýva stres na organizmus ženy ( ovplyvňovanie hypotalamu, štítnej žľazy, obličiek atď kt sú veľmi dôležité počas snažilkovania a úspešného otehotnenia ) a táto téma nemá nič spoločné s tvojou vojnovou témou svet sa mení zobud sa. Nežijeme v r 1940 ale prechádzame na 2017 a sú nove civilizačné ochorenia kt vtedy neboli

Noelinka

Stačí zadať do googla stres a otehotnenie a hneď je tam x článkov. A ešte niečo kto to nezažil ten to nepochopí!

www.pluska.sk