Bojim sa ze som nieco cim nechcem byt

Príspevok v téme: Bojim sa ze som nieco cim nechcem byt
tthb

Ahoj. Neviem ako zacat, ale asi po poriadku najradsej. Mam uz 23 rokov, ale este som nemal vztah so ziadnou zenou. Teda mal som uz zenu, ale bolo to za peniaze. Problem je v tom, ze som som nikdy necitil potrebu s byt s dievcatom, resp. ak som sa s nejakou bavil, bolo to iba asi ako v obchode s predavackou, cisto formalne. Zase po tejto skusenosti s prostitutkou viem, ze som schopny mat sex so zenou. Teraz to co ma trapi najviac. Nemyslim, ze sa mi pacia chlapci, ale niekedy mam normalne chut objat kolegu v praci. Len tak sa ho dotknut... Co si mam o sebe vlastne mysliet?

karioll

nic si nediagnostikuj,kazdy sme nejaky,lepsie ako keby si pil svoj moc a kutiky si liecil usnym mazom
chod na pokec ku psychologovi,mozno to je jedine co potrebujes a tu spravnu babu mozno predsa len stretnes mas cely zivot pred sebou

babenka1

Podľa mňa ty asi veľmi túžiš po láske. Je dosť smutné, že tvoj jediný milostný kontakt s inou ľudskou bytosťou bol za peniaze a bez lásky. Možno preto túžiš po objatí kolegu, lebo je to pre teba blízky človek a ty netúžiš ani tak po ňom, ako po tom objatí.

Hmmmm

mozno mas len v sebe nejaky psychologicky defekt. Mozno to vobec nesuvi s tvojou orientaciou, ale nejakym inym problemom, strachom ci dusevnym prezivanim. Ja by som ti odporucila psychologa. Aj na internete existuju poradne, tak sa skus na ne obratit.

feron

moj nazor je iny: s prostitutkou by bolo divne keby si sa citil fajn - okrem tela (ak vobec) ta k nej nic nepritahuje .. pri nej ide cisto o zasuvacku a ziadne city -
s kolegami si v praci castejsie a mas dost priestoru na vytvoreniu si vztahu s nimi ... keby si mal kolegyne tak to podla mna bude ako s kolegami .. alebo si jednoducho nestretol taku, ktora by ta dokazala celeho poblaznit

ellie

ciastocne si si na to odpovedal sam - pises, ze si nikdy necitil potrebu byt so zenou, hoci si si zaplatil aj profesionalku, bol si schopny mat s nou sex, neprebudila v tebe vsak ziaden zaujem o zeny a zjavne ani ziadna ina, zatialco pri kolegovi mas chut objat ho.. nechcem vynasat sudy, ale nemyslis, ze to mozno nieco znamena? a podla mna sa za to rozhodne nemusis hanbit, kazdy z nas je nejaky a to, ze si mozno odlisny, neznamena, ze si chybny.. :)