JE TO NORMALNE??,??

simonka

ja som sa prvykrat bozkavala v 20tich,s tym chlapcom som uz dva roky a nic nelutujem...od 15 som len vyckavala a vahala,na chatach bolo vzdy dost chlapcov na bozkavanie a na ine veci,ale nechcela som to.Niekedy som si pripadala strasne odkopnuta,nedocenena,zavidela som kamaratkam,ked sa o tom rozpravali...no ale teraz som absolutne spokojna s priatelom a vobec mi nevadi,ze som neochutnla ziadny iny jazyk...

jaa

noja soms a bozkaval v 19 tich...
a nic nelutujem, len sa do nicoho nehrn, samo pride , neboj:)
radsej tak ako v 12tich mat aj sex za sebou, a este ani poriadne nevie na co to ma

ninka22

Joooj..to ta nemusí trápiť...príde to samo...na to si musíš nájsť fešáka,aby ti s tým pomohol:)Potom sa to tak lahko k tomu dopracuješ a bude ti to aj chutiť,ak to bude z lásky!Držím palce!

titi

Mam doma 14 rocnu dceru a bola by som nerada keby uz niekoho mala.Myslim si,ze este ma nato cas a netreba sa za to hanbit ak este nemas skusenosti.Potreboval by som aktivovať Českú kartu súrne na oplátku Vám zaktivujem Slovenskú.Má niekto záujem budem velice rád . Korektne ! Odpovede na adrese feher1@zoznam.sk Dík !ela trpezlivosti.

vrzek

moj prvy bozk prisiel v 17tich!!! teda den pred 17timi,,,, horsie ze aj prvy sex som mal vtedy... komedia riadna.... nikam sa neponahlaj, vies aka to je kapacita potom neskor? mozno budes taka roztrasena ze sa az pocikas... tes sa... ale vobec nic na tom nieje.. mam kamosov co maju 23 a este sa nebozkavali

sjella

zlaaaaaaaaaaaatko, vobec sa tym nezatazuj, je to uplne normalne a nic divne na tom nie je, ja som mala prvu pusu v 15

pupavca

neuveris, ale ja som sa s priatelom bozkavala 1krat v 18tich, a to uz sme boli tri roky spolu:D neboj, ono to raz pride

cris

jej, nerob z toho vedu, mozes byt rada. ja som sa 1x bozkavala v 14 a zdalo sa mi to uz neskoro a teraz sa mi to zda strasne skoro a este nieco, bozkavanie si dokazem vychutnavat iba terajsie posledne obdobie, teraz mam 19 a fakt az teraz chapem, co ludia na tom vidia

januška

no cos i myslis marCOS na moj nazor????tym co som napisala predtym som sa vobec chvalit len ked som si percitaal ostatne prispevky v ktorych baby hovorili ze co amju baby z toho v 13 tak niekomu sa moze stat nieco take ako mne nemusi to vzdy byt iba zle toot vsio dufam ze chapes uz teraz!