JE TO NORMALNE??,??

marCOS

mne je u p!c! ci budem zlty,,,,ale nebudem sa tu divat jak mi niekto nenapadne naznacuje ze nemam ziadne skusenosti a vedomosti,,,a utahuje si zo mna ze som este nesexoval,,,milosko spytam sa ta takto,,,,ty si kedy prvy kraz zasunul?

Luke27

je to normálne. neboj všetko zažiješ, aj prvý bozk, prvúlásku... . a k tým 13-14 roč. holkám na tie ja mám svoj názor a tie si nevšímaj, keď si všimneš niektoré príspevky napr: keď som pop fajke spapala mozem byť tebotná? som tehotná? robili sme to a to možem byť tehotná? čo myslíš kolko majú rokov? veď každý kt. bol v 7. roč. na prírodopise musí vedieť že čo je potrebné k otehotneniu. Veď preboha každý vie že sa spermie z brušnej dutiny sa nemajú ako dostať do maternice. takže si skús ty urobiť obraz o tých 13-14 roč. dievčatách čo myslíš čo z nich bude? PS: deti zamyslite sa nad tým čo a kedy robíte! na postelové dobrodružstvá máte celý život. Alebo sa v 16 sa chcete stať otcom či matkou? uvažujte!!!!!!!!!!!!!!!!

marCOS

brunuska,,,mas pravdu treba mat nieco v hlavicke,,,thak skus zatriast hlavou,,,nehrka ti tam nic?,,,nie?,,,thak to sa ti este rozum nevratil

marCOS

A myslim ze je rozdiel ked sa bavyme o tom ze holka s chalanom ktory spolu chodia sa bozkavaly az po troch rokoch a ze ja som s mojou priatelkou nesexoval a sme spolu pol roka,,,,thak sa trochu zamysli,,,ty hadzes malotraktor a buldozer do jedneho vreca

brunuska

ano vsimli sme si ze sa nam z MarCosa stal odbornik na vztahy a sex- ale to na zlteho nestaci-vies? takze snazit sa je sice pekne ale treba cosi aj mat v hlavke.

marCOS

thak nie milosko ale vies ako chodit s nikym 3 roky a ani sa nebozkavat,,,,hmm tho bude len nejaka platonicka laska