Satanistka???

Príspevok v téme: Satanistka???
Luxis

Ahoj...do jednej triedy na našej škole chodí baba, ktorá je ovešaná od hlavy po päty pentagramami, počúva divnú hudbu, vikrikuje, že je lucifer, reže sa, robí divné veci,...
Je možné že je satanistka, alebo je chorá, alebo je aj aj....Ľudia sa jej už boja a nevieme si poradiť, lebo je už dospelá....

Luxis

o jej rodine vieme len tolko, že matka je dakde v rakúsku,pred nedávnom tam išla a otec, ten ma všetko na háku.
Kamoška jej už psychiatra opatrne navrhovala, ale ona sa jej len vysmiala do tváre....:-(

darika

ona si ublizuje sama sebe z dovodov vam neznamim.Je to vlastne clovek,ktory potrebuje pomoc.Nikto si ju mozno nevsimal,nevsima,mozno bola triznena,fyzicky a mozno psychucky.Ludia,ktori nenajdu nikde pomoc,su ponizovani,je im ublizovane,tak si zacnu ublizovat sami.Maju radi bolest a robi im to dobre.Tam by bolo treb najst odbornika,ktory by nasiel koren,z ktorej to pochadza.Ona sa anazi uputat pozornost tym,ako vyzera,pretoze si ju nikdy nikto nevsimal.neviete nic o jej rodine konkretne?

Luxis

no ona bývala práveže keď s ňou mali hormony trieskať normálna, rodina na ňu dlabe a ona hentak...nebojí/me sa prehnane, ale ja som už takého človeka zažila a on vraždil mačky a robilo mu to dobre a tiež hovoril, že je satanista a keby má raz so sebou nôž neviem,ako by boli dopadli ludia pri ňom...alebo z ničoho nič vykrikval, že ma chuť dakoho zabiť a také a ona je taká istá...

jajka001_

no v dnesnej dobe je moderne sa rezat
vravis ze je uz dospela, takze hormony ma snad za sebou
ty jej aj tak nepomozes, to by chcelo psychiatra
geronimo, ty si sa asi rozpraval s Emakom :) to je kvapku ine.
ked vykrikuje ze je lucifer, asi je trosku na hlavu. mozno ma aj schizofreniu. ale to by mala riesit jej rodina.
mozno je Gothic. ale fakt, pomerne normalne je takto sa chovat v puberte, neskor je to divne.

ojka

jajka001_
ona blíži sama sebe,a to veru v poriadku nie je...
ja osobne nikoho takého nepoznám,ale zato som sa stretla už so všeliakými povahami, ale ako tí ludia dospievali, tak sa menili...

jajka001_

ja by som tak nalahko nebrala. ale kym nikomu neublizi, moze si obliekat co chce, pocuvat co chce, a rozpravat co chce.

Geronimo9632

Bat sa jej nemusite, ziadne obavy :)
Raz som sa rozpraval s jednym satanistom ci kery dabel to byl ... a vysvetloval mi, ze oni namiesto toho, aby ublizovali iny, radsej ublizia sebe ... cize preto sa v podstate rezu ... I ked v tom nevidim logiku, ale neva ... ja ich nemam pravo sudit ..
Takze ju nechajte v klude, ona sama po case vykrvaca :)

Bellyia

bat sa jej nemate preco. skor by som sa bala o jej zdravie. vam sa nic stat nemoze. to je chore myslenie. skor jej treba pomoct.