pocit prázdnoty ...

katicarr

Hm, som na tom podobne, uz dlhsiu dobu som sama, bez priatela atd. citim osamelost. Nieco take, ze nikto ma nechce, aj ked skareda podla ludi nie som... len nechapem preco som sama. Moju srdiecko tuzi lubit...

tana73

ja som tiez sama, no necitim samotu. mam syna a on mi spestruje zivot, ktory je krajsi, veselsi, stale nieco robime, ucime sa a rozpravame spolu. mam aj kamaratky a znamych , ale snazim sa nebyt zavisla od ich spolocnosti. niekedy je to aj na skodu veci, lebo väcsinou vznikaju konflikty. myslim vo vseobecnosti.
suhlasim s Petuska B.

iva1

ahoj ja sa tiez citim sama mam deti ale furt sa citim taka bezcena malo sa rozpravame len upratujem dookola taky onicom zivot -.

katka9279

sedím tu teraz v práci a nie som schopná sa pustiť do práce, chce sa mi plakať, kričať ... mám strach z víkendu, s bývalým si vachádze v podstate dobre, zájdeme na kávu, pokecáme, sme niekde medzi priateľstvom a láskou, on sa so mnou rozišiel, vraj ma neľúbi tak veľmi ako ja jeho, hm, tí chlapi ...
keď sa však stretneme je medzi nami zvláštny pokoj a rozumieme si oveľa viac ako predtým, citím, že ma má rád, ale je tam to ale, ktorému nerozumiem ...

Petuska B

Nie si sama, máš samú seba. To nie je pocit prázdnoty ale absťák- závislosti na ľuďoch. Nauč sa žiť sama so sebou a byť šťastná sama so sebou, je to fajn až super a nebudeš ku šťastiu nikoho potrebovať, v tom prípade bude spoločnosť síce fajn ale nebudeš depkovať keď nebude a budeš sama. Samota a osamelosť sú totiž dve rozdielne veci, kým samota je hrozne fajn, osamelosť je spôsobená iba závislosťou na ľuďoch. Najlepšie je nebyť na nikom a ničom závislá, oberá ťa to o šťastie a riadi ti život niekto alebo niečo iné, čo mne osobne nerobilo dobre.

chapem ta

ja osm natom podobne, myslim ze dost vela ludi je na tom takto...Treba dufat, ze cochvila pride novy ptiatel, a znovu budeme naplnene laskou :-)

katka9279

škoda, asi je to banálny problém ... všetko sa mi rúca a ja neviem ako z toho vymotať, znova nájsť cieľ a cestu ... cítim, že už nemám silu