Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Porucha depresie

Príspevok v téme: Porucha depresie
sweetjane

Túto poruchu mi diagnostikovali asi v roku 2005 hned po ukončení strednej školy. Doteraz sa stále na nu niečim ale neuspešne. Myslim si že si možem za to sama. Niekedy mam problem z tej mojej beznadeje rozdeliť čo je dobre a čo zle. Niekedy už ani svoj nazoer neviem povedať, neviem vložiť tie spravne slova do viet. V poslednej dobe dosť často uživam len na noc jednu tabletku neurolu už to trva par mesiacov čo si ho davam aj niekolko krat za den. No zistila som že bez neho neviem zaspať a ked zaspim tak sa mi snivaju šialené nočné mory. často sa mi sníva o smrti alebo že mi zomiera rodina a blizky človek a často vidim v svojich snoch ako ma napadaju zvierata čo je dorbý pripad ale často aj muži. Tieto sny mam od malička, nemožem sa toho zbaviť. Od malička som sa necitila dobre v tomto prostredi v ktorom žijem. všetko je to tak komplikované. chcem niečo v živote dokazať, ale stači sekunda a naraz sa citim nenej ako bakteria. neviem čo mam robiť, je ta kriza teraz ja bez prace s partnerom mam komplikovaný vzťah. Chcela som od mojej psychiatričky silnejšie lieky bo som citila že nezvladam to, nezvladam další den zobudiť sa a žit touto nočnou morov. som slaba na to aby som sa zabila viem to, často myslim na sposoby ako to ukončiť ale asi by bolo najlepšie si na seba najať najomného vraha. Moj priatel nechape mojim naladam nechape prečo hovorim raz tak raz tak stava sa že aj zabudnem čo som povedala pred minutou a potom poviem niečo uplne opačne. rodičia a myslim aj tostatných ludi si myslia že som uplny retard a neschopná.