alergia na morské prasiatko

maruska022

to je pravda ze mna najprv zacali boliet klby, potom cele telo ako by na mna isla chripka. Teraz je to tiez tak. Ale napriklad moja sestra ktora ochorela tiez rovnako ako ja nema tieto bolesti tela ani klbov. Myslim ze tie antibiotika mi zabrali, uz sa mam urcite ovela lepsie.

jajkafr

Tak to vyzerá skôr na alergiu alebo nejakú virózu. Bolia ťa tiež kĺby? Alebo jedným slovom celé telo ako pri chrípke? Po antibiotikách sa cítiš lepšie?

maruska022

predpisala mi antibiotika cefzil. Sopel mam skor vodnaty ale bol aj taky hustejsi biely no uz je znovu vodnaty

jajkafr

predpísala ti aj nejaké lieky? Berieš ich? Aký máš sopel? taký ako voda priesvitný a tečie ti neznesitelne z nosa? Alebo je hustý biely prípadne žltý?

maruska022

morca mame 9 dni a priznaky mam 5 dni. Bola som uz aj pri obvodnej ale ona mi diagnostikovala prechladnutie. Lenze som sa velmi cudovala, pretoze som nemala ako prechladnut a najme tak velmi silno.

jajkafr

áno... nemusíš mať príznaky na koži niekedy sa to prejavy len na dýchacom systéme. Ako píšeš príznaky ako pri prechladnutí. Z nosa tečie väčšinou vodnatý sekrét. Ako dlho máš tieto príznaky?

maruska022

a je mozne aby som nemala priznaky pri kontaktne so zvieratom napriklad svrbenie ruk, vyrazky? ale zaroven mala tie priznaky ako pri prechladnuti,

jajkafr

áno je to možné. Napríklad u mňa sa niekedy alergia prejavy tým, že dostanem zápal priedušiek alebo až zápal pľúc. Niekedy sa prejavy len sťaženým dýchaním, upchatým nosom, slzením, štípaním a svrbením očí, a napríklad pri kontakte so zvieraťom alebo latexovými rukavicami ma strašne svrbia ruky. U každého môžu príznaky mierne odlišné.