ako zistiť či som tehotná?

kaca

AHOJ EMONKA.
Precitala som si ze chces otehotniet. myslim si vsak ze nemala by si sa na to tak zameriat lebo vytvoris si psychicky blok a nebude sa darit. pisemti to z vlastnej skusenosti, ked sme sa rozhodli s manzelom pre babo tak som si kupovala kazdy mesiac test a vzdy bol negat. snazili sme sa rok , nakoniec sa podarilo , ale ja som menila zamestnanie, na tehotenstvo som moc nemyslela a potom prisiel ten najkrajsi den v mojom zivote. otehotnela som.Teraz mam krasneho trojrocneho synceka a som stastna, takze drzim palce a ber to tak ze ked to ma prist tak to pride. s pozdravom kacenka

anonym_10842

ahoj emonka, vacsina tehot.testov preukaze tehotenststvo po cca 5 dnoch po pohl. styku. najlepsie testovat ranajsi moc, ale nemusi byt. dnesne tehot.testy su uz naozaj spolahlive, takze lekara ti staci navstivit v pripade ak bude pozitivny. pokial naozaj tuzis po dietatku, tak ti drzim pace:)

sina

tak je to ina vec ak chces babo.ale to aj tak nemeni postup.urob si test,zbehni ne gyndu daj si odobrat krv a pockaj na vysledok.prajem aby sa to podarilo ak po tom tuzis.