som sprosta?

Príspevok v téme: som sprosta?
kaja 20

Ahojte! Mam priatela uz 3 roky. Mame vyborny vztah, vieme sa rozpravat dlhe hodiny, sex je tiez ok, je pozorny a lubim ho. Vela ludi nam zavidi. Ale.... Proste v poslednom case rozmyslam o rozchode. Furt myslim na to, ake by to bolo bez neho. A pritom nemam ziadny dovod na rozchod. Som sprosta? Takeho dobreho priatela si uz nikdy nenajdem.

Lienocka111

Kaja, ja som uplne ineho nazoru. Podla mna ak co i len premyslas nad rozchodom, nejaky ten dovod musi existovat. Mozno si si to len doteraz nechcela pripustit. Si mlada a mas cely zivot pred sebou. Ak nemas istotu, dajte si pauzu a uvidis.

karioll

tak ked je vsetko ok,preco do toho rypes?malo by ti predsa nieco chybat a tebe evidentne nic nechyba.myslim,ze nie je vela zien v tvojom veku ktore by mali stastie na partnera aj v tom,ze sa vela rozpravate

karioll

tak ked je vsetko ok,preco do toho rypes?malo by ti predsa nieco chybat a tebe evidentne nic nechyba.myslim,ze nie je vela zien v tvojom veku ktore by mali stastie na partnera aj v tom,ze sa vela rozpravate

petronela28

Kaja, len tak mi napadlo...

Nemata ta nejaky chalan z predosleho obdobia, ktoreho si chcela a nemala? A teraz sa nevies odputat?

Inak aj ja sa pripajam k ostatnym- nehladaj problem tam kde nie je, uvedom sa a ano,nado to povedal natvrdo,ale otazka typu : Lubim ho, je uzasny...ale premyslam o rozchode vyznie sprosto... Chudak chalan, mozno si zasluzi lepsiu...

nado bukvy

Ano, myslim si, ze si sprosta. Mala by si byt k nemu uprimna a povedat mu to, ze si sprosta a chces sa rozist, pretoze ti nic na nom nevadi.