oslabena imunita ?!

Príspevok v téme: oslabena imunita ?!
M4jk1:-)

Takze minule som bol chory mal som teplotu a tak som siel u doktorky potom asi tak o 2 tyzdne som bol tiez u nej a mal som anginu a teraz po 3 tyzdnoch som niejaky chory mam sople,teplotu,nevladzem atd. Podla mna je to spojene s mojou imunitou chcem dodat ze ked som robil bezecke lyzovanie tak vobec som problemy som s tym nemal problemy maximalne raz do roka chory.Neviete mi poradit ako to mozem zlepsit.

vlasta

Na anginu, nadchy, bolesti hrdla je vyborny Bioptron - system svetelnej terapie, ktory aj posilnuje imunitny system, stimuluje regeneracne a liecive procesy celeho organizmu. Kontakt O907 669 444

mirka 21

Ten imunoglukan, čo ti radí Iloid.christmas je fakt super. Ja som to brala pred zimou a chrípka ma obišla. Keď ho budeš brať, oveľa skôr sa vyliečiš a nevráti sa ti to už.

blska

ahoj, ked budes studovat aj ine veci, pozri si aj tuto stranku www.tachyon-om.com to pochopis, prestanes mat problem nielen s imunitou...papa..pekny den :o))

zds

riesenie,
nobeloviek za medicinu je habadej. Zlepsilo sa nejako nase zdravie?
Pozri si napr. statistiky diabetes melitus - cukrovky. Slovensko a cely svet - vzrast. To iste rakovina, reumaticke choroby,.............
Tak kde su tí nositelia nobeloviek, hm?
Akunpunktura, akupresura, bankovanie, cvicenie taj-ci a ci-kung vedia mnohokrat pomoct. Vies o nich nieco?
Len to ma maly hacik: musi clovek sam chciet robit pre svoje zdravie.
Inak ani ihlicky nepomozu, ale su urcite lepsie, ako hrrrrrrrrba liekov, s mnozstvom vedlajsich ucinkov.
Fakt, kus si nastuduj aj ine veci, ako modernu medicinu

janík

riešenie-keby žil dnes vnálezca akupunktúry istotne by cenu dostal a nie len jednu!!!!študuj ,aby si mal lepší prehľad aj o akupunktúre

riesenie

MILY M4JK1 :-)!

AK MAS SKUTOCNE ANGINU, TAK POTOM ZA TVOJIMY PROBLEMAMI JE BUD NEDOSTATOK VITAMINOV (E, C), HORCIKA (Mg) alebo - a to je pravdepodobnejsie - mas totalne napadnute mandle BAKTERIAMI. Z TOHO JE UNAVA I OSLABENIE IMUNITY. POZOR, MOZE SA TO IBA ZHORSOVAT - OSLABI SA TI SRDCE, OBLICKY, PECEN. Daj si teda urobit na krcnom vyter z mandli - kultivaciu (na 100 tam mas lozisko hnisu!) a s mandlami rychlo von! A HLAVNE NEDAJ NA RADY VSELIAKYCH "IHLICKAROV" - SARLATANOV Á LA JANÍK, KTORI NECH SI SO SVOJIMI IHLICKAMI RADSEJ STRIKUJU SVETRE AKO BY MALI TAHAT PRACHY Z LUDI. Okrem pichania ihiel a vypisovania reklamy na seba na internete sa zjavne nevedia nijako inac vyliecit. UKAZTE MI PROSIM JEDINEHO AKUPUNKTURISTU, CO DOSTAL NOBELOVU CENU ZA MEDICINU A JA SI PICHNEM TIE ICH IHLICKY HOCI AJ...

(DAJ SI SKONTROLOVAT AJ ZUBY, CI NEMAS HNISAVY VACOK!)

janík

ak máš kde,vyhľadaj akupunktúru a daj si posilniť imunitný systém-v akupunktúre máme na to dobrý "technologlický postup"

lloyd.christmas

ja mam tiez oslabeny imunit. system kvoli onkolog. ochoreniu z pred par rokov.. a teraz si kupujem tabletky "imunoglukan" to su z hlivy ustricovej.. a potom este pijem kazde rano "alveo" - taka stava z byliniek a tak.. vrele odporucam!!