ako sa k nemu chovat?

Príspevok v téme: ako sa k nemu chovat?
maja19

Ahojte
Ocitla som sa,samozrejme ze aj mojou vinou, v dost narocnej situacii. Zacala som si so starsim chlapom, ma 30. Ako vekovy rozdiel nam nevadi. Skor ja vidim ze je uz iny nez chlapci v mojom veku. Chova sa fakt dospelejsie, vyjadri sa na urovni,nie ako nadrzany chalan. A tu je ten problem. Nevem ako sa k nemu spravat.Nechcem aby ma mal za smiesnu.. To vsak je len jeden problem. Druhy je, ze odisla od neho jeho byvala partnerka a vzala aj maleho synatora. Dost tazko to nesie,maleho chce vidiet. A ta jeho ex mu ho velmi nechce davat.Ona vlastne odisla lebo sa uz nevedeli ani zniest. Tym padom on musi platit byt kde ostal sam a to neutiahne takze sa musi stahovat k rodicom. Chcem mu nejak pomoct aspon psychicky ked uz financne nemozem.. Ako ho podrzat?
Dakujem

maili

maja19 no tak životné skusenosti ako on asi nemáš, ale tak je to už teda o slovách, treba stáť pri nom, nech sa deje teda čo sa deje, dať mu tým na javo, že ho chapeš, a cítiš s ním, a že môže mať v tebe oporu.

maja19

no je tam rozdiel necelych 11 rokov. nikdy som sa nehrala pred nim na nejaku "zenu" a fungujeme v pohode.aj sme to uz spolu rozoberali a on nevidi problem v mojom spravani.len som chcela dat mu nieco este viac teraz v tomto obdobi.myslim tym ze fakt mu ukazat ze sa moze o mna opriet

maili

maja19 a aký je medzi vami ten vekový rozdiel? ty máš teda 19?ak ti jeho spravanie príde vyspelejšie, dospelejšie a ty nevieš ako sa k nemu chovať, spravať, tak to je potom ťažko... lebo ak sa nebudeš k nemu chovať prirodzene, taká aká si, tak to nemá veľku buducnost,lebo hrať pretvarku, to nikdy neznačí nič dobrého aj ked je milé, že mu chceš pomôcť. Skus ho teda viac pochopiť a vcítit sa do toho, snad to bude lepšie a bude citit, že má v tebe nejaku tu oporu. Len no, životná skusenost je len skusenosť....tak teda držím palce, nech sa dá všetko do poriadku.

karioll

iste,nikdy nehovor nikdy,ale 19 je na uplne inej planete ako 30 rocny,preto som napisal,ze v tomto veku,keby mala o 10 rokov viac a bola skusenejsia zivotom,malo by to vacsiu perspektivu

fifi...

a preco by nemalo vydrzat????? laske na veku nezalezi....aj medzi mnou a mojim partnerom je rozdiel 19 rokov a klape to......