Zihlava na tvar..

Príspevok v téme: Zihlava na tvar..
mirka555

baby citala som tu zihlavu na vlasy ako to pomaha tak som s tym zacala a mozem povedat ze vlasy zhustli a uz sa mi vobec nerozstiepuju konceky:-) a vzdy si ten odvar nalejem do umyvadla,naklonim sa a oplachnem a raz ma napadlo ze co s tym odvarom v tom umyvadle, tak som si tym oplachla tvar...jden krat,neskor druhy krat a tak to slo vzdy ked som si umyvala vlasy zihlavou...na mojej pleti nieje ani jedna vyrazka a cervene flaky zmizli!!:-) je to naozaj zazrak :-)...odporucam

najuska

prosim vas mozem sa spytat rychlo potrebujem pomoc,ja sa dnes chystam oplachovat si vlasy zihlavovym odvarom a mam blond vlasy,nedá to ziadny neziaduci odtien na vlasoch???:)

paganstorm

žihlava je dobra nie len zvonka, ale i z vnutra, žihlavovy čajik prečisťuje krv, prospieva vlasom, nechtom a pleti a obsahuje veľa železa ... najlepšie ked si nazbierate, vtedy by sa nemala luhovať dlšie ako 3-4minutky na čaj, na oplachnutie vlasov kludne dlhšie, oproti sačkovym čajom ma uplne inu-lepšiu chuť

grotesqa

mne napr. zihlava nepomohla, na vlasy som si to davala tak rok a pila polroka ale to ma vzdy tak strasne natahovalo z toho ze proste to uz neslo. co uz.

Petuska B

mirka objavila si ameriku :-) keby si začala tú žihľavu používať múdrejšie a to nie z vonka ale z vnútra, tak by ti pôsobila okrem vlasov aj na pleť- akné- pretože žihľava detoxikuje telo a zbavuje ho jedov a toxínov- z toho ti zmyznú vyrážky :-) tak okrem toho dobre pôsobí aj na trávenie, chudnutie a celkovo na celý organizmus, aj na moč. cesty, hlavne pri zápaloch.

mirka84

Na vlasy môžem odporučiť aj B-komplex - zamedzuje vypadávanie vlasov, prospieva ku kvalite a taktiež predchádza ku tvorbe kútikov na hlave.

mirka84

Baby zdravím Vás. Ja musím s mojou menovkyňou Mirkou len súhlasiť. Ja žihľavu pijem každý deň pol litra a veľmi mi zdravotne pomáha dokonca aj pri menštruácií. Zaujalo ma to, tak zajtra si skúsim po umytí odvarom zo žihľavy opláchnuť vlasy.