PRSIA MA NICIA...

Príspevok v téme: PRSIA MA NICIA...
zufala19

mam 19 rokov, 167cm a prsia D-E...neviem uz co mam robit, velmi mi prekazaju..pred tromi rokmi som zacala brat hormonalne tabletky (nie HAK, ale ine) a pribrala som behom roka 12kg a moje prsia sa nenormalne zvacsili z velkosti B o dve, tri cisla...neviete ci sa to da nejako zo seba "striast" velmi ma trapia, najradsej by som si ich odrezala...plastika je vsak velmi draha..nepoznate nejaky cvik, trik, hocico? prosim...velmi sa za ne hanbim a kvoli nim si ani nemozem obliect niektore tricka, ktore by som chcela..myslite, ze keby som schudla, tak schudnu aj prsia?
prosim, ak mate podobny alebo rovnaky problem, napiste :(

zufala19

bodocka, viem..a casto ma bolieva chrbtica najma pri zehleni to nemozem ustat, taka pichlava bolest..a hotove peklo je kupovat si podprsenku, lebo nie kezda mi sedi..to nenavidim! len uz fakt neviem co mam robit. uvedomujem si, ze su aj horsie veci, no kazdy ma nejaku tu svoju "najhorsiu vec" a u mna su to hned dve obrovske veci!

karioll

pribratie je vec prijmu a vydaja energie.z niektorich liekov mozes pribrat,ale je to iba voda,ktoru si telo zadrzuje a nikdy nie tuk.
ked budes chudnut budes tuk stracat rovnomerne z celeho tela,tu vobec neplati ako ti tu radia,ze prve idu prsia.mozes oslovit plastickeho chirurga,su to bezne operacie,pokial tam nie je zdravotna indikacia,poistovna ti to nepreplati

bodocka

a nie je to aj tym ze sa ti niekto za to posmieva? lebo decka su take hlupe ze sa vysmievaju za take veci, ktore nie su len vtipne ale aj vazne. no a ked sa tvojmu priatelovi pacis to je super:) lenze mas prsia take velke, tak podla mna nejde len o esteticku stranku.. take prsia mozu robit tazkosti s chrbticou. ale tym ta nechcem strasit len nikto to tu nespomenul...

zufala19

baby, nemam nadvahu..mam sice len 167 cm ale mam 61kg...vtedy ked som pribrala, tak som mala 49 kg..v 16tich...a preto ma to stve, lebo som si postavu udrziavala behom, tancovanim a pod. lenze teraz nemozem behat, lebo sa bojim, ze preletim cez plot ked brzdim a tak ani netancujem ked niekde sme lebo sa mi natrasaju..
a nemam ich ovisnute..teda, jasne, trochu visia ale su plne..nie nejake šupky ovisnute. aj moj priatel ich ma rad, ale ja ich neznasam. ten kto nezazil to co ja, tak to nevie tak pochopit :(
a nehnabi sa: dakujem moja za povzbudenie. a pre info - ja som nebrala vtedy este HAK, to boli len tabletky koli cystam. duphaston, agolutin a este nejake 3 to uz neviem ako sa volalo. a neschudla som ani po vysadeni..

Makaveli

Lenka je rozdiel ked mas prsia pekne gulate alebo ovisnute. Necital som totu podrobne ale ked nieje spokojna so svojimi prsiami lebo su velke tak len preto ze su ovisnute. Iny dovod nevidim. Iba keby jej robili tazkosti pri pohybe...

nehanbi sa

Ved nech skusi schudut,, a ak sa jej prsia nezmensia, tak sa s tym bude musiet zmierit :) ved ja som jej to nezakazala, len som myslela ze by sa nemala trapit este aj chudnutim, ked uz ju trapia aj prsia..

kamila z PO

ja len preto, ze ZUFALA pisala, ze pribrala 12kg, tak zrejme tiez ma nadvahu. ja som tiez mala, preto som s tym nieco aj urobila. a fakt som poriadne schudla na prsiach.

nehanbi sa

kamila ja netvrdim ze to tak musi byt, ale ze sa to moze stat a podla mna chudnut koly velkym prsiam je zbytocne.. ak si schudla 25kg tak si mala zrejme nadvahu, ale chudnut z primeranej vahy je tazsie a tazsie udrzatelne.. a ja som vela krat zazila ako mali kamosky jojo efekt.. myslim si, ze v pripade zufalej, by bolo vhodnejsie zmierenie sa s tym aka je a nie trapit sa este aj s chunutim.. ved je to vlastne prednost ze je taka :)

kamila z PO

nehanbi sa
preco by sa mala bat jojo efektu. ja som schudla pred 5 rokmi 25kg a dodnes si udrziavam postavu.nepribrala som ani kilo naviac.

nehanbi sa

Zufala som na tom rovnako.. mam 19rokov, prsia D.. ked som mala 17mela som B-cja az C-cka podla strihu podprsenky,, odkedy som zacala brat HAK narastli mi na dost velke D-cka.. takze ak chce niekto tvrdit ze z HAK nerastu prsia tak je to len preto, lebo jemu sa to nestalo.. ale na kazdeho to inak ucinkuje.. tie tabletky, co beries ty /nenapisala si co to je tak neviem/ nemozes prestat brat? myslim ze by tam bola velka sanca aby sa ti opat zmensili prsia.. ja som bola z toho presne tak zufala ako ty, nemozem si obliect vela triciek co by som chcela, vadia mi.. ale HAK nemozem prestat brat, takze som urobila to najlepsie co som mohla.. nasla som v tom svoju prednost.. uz sa s tym netrapim, nevsimam si to a aj ked ma napadne ze by som si ich najradsej odrezala tak tu myslienku zahodim.. priatelovi sa pacim, kamosky mi zavidia a aj mi to casto povedia.. viac krat sa mi stalo ze mi nejaky kamarat alebo spoluziak povedal pozitivnu poznamku na moje prsia, ked som v lete v plavkach vyzeram omnoho lepsie ako dievcata ktore maju A-cka.. tak ako sa oni zmieria s tym ze by mozno chceli vacsie, ja sa zmierim ze by som chcela mensie.. som pekna, zdrava tak preco sa trapit..? vies kolko bab by chcelo take prsia? a kolko ludi ma tolko problemov, ze nejake prsia su im ukradnute? Bud rada ze nemas vacsie problemi.. hlavu hore, nauc sa to brat ako prednost, aj ked si nemozes obliect to co chces, ma to vela vyhod.. :)

PS- ja som to tiez chcela dat dole schudnutim, schudla som asi 7kg a prsia sa mi zmensili len malinko.. vsimol si to len priatel a ja, kedze len mi davaja vidime moje prsia aj inak ako v tricku :) ale nikto iny si to nevsimol, tak kasli na chudnutie /a neriskuj jojo efekt/ a ber to ao krasnu zensku prednost :)