PRSIA MA NICIA...

Príspevok v téme: PRSIA MA NICIA...
zufala19

mam 19 rokov, 167cm a prsia D-E...neviem uz co mam robit, velmi mi prekazaju..pred tromi rokmi som zacala brat hormonalne tabletky (nie HAK, ale ine) a pribrala som behom roka 12kg a moje prsia sa nenormalne zvacsili z velkosti B o dve, tri cisla...neviete ci sa to da nejako zo seba "striast" velmi ma trapia, najradsej by som si ich odrezala...plastika je vsak velmi draha..nepoznate nejaky cvik, trik, hocico? prosim...velmi sa za ne hanbim a kvoli nim si ani nemozem obliect niektore tricka, ktore by som chcela..myslite, ze keby som schudla, tak schudnu aj prsia?
prosim, ak mate podobny alebo rovnaky problem, napiste :(

jajka001

pokial by to bol ale vazne ze zdravotny problem, tak to konzultuj s lekarom. ked priberies po tabletkach, tam moze byt ze naruseny vnutorny system

jajka001

vies ale ked chces schudnut, musis znizit prijem
napr. ja som tvojej vysky, po tehotenstve som vazila 63, a tiez to najprv neslo, potom som si uvedomila ze jedavam viac ako ked som vazila 53, tak som zacala jest tak, ako som jedla predtym, a spolu s pohybom okolo dietata, to islo dolu

zufala19

myslis rovno nejake diety a pod? diety zo zasady nedrzim. netyram sa nejakym rezimom. aj bez diety - neprejedam sa, nejem sladke. obcas si dam, to je jasne, ale nie casto. pitny rezim dodrzujem a nejem maso. iba hydinu. a pecivo velmi neoblubujem. ako som pisala, nesportujem nejako aktivne, ale doma si pocvicim nejake tie sadicky na brucho, zadok a pod. aj na prsia som skusala no akoby nic nezaberalo. nie som obrastena tukom, neviem akoby som sa opisala, je to takto tazke, ale jednoducho nie som kost a koza. nohy mam pohode, mozem si dat kludne minisuknu ale mne sa to vsetko nalepilo na boky, prisa a brucho. :(

kamila z PO

ja to pisem preto, lebo moja svagrina bola na takej operacii pred 2 rokmi, mala velke problemy s chrbticou, je stihlunka a tie jej prsia boli dost velke, neprimerane k jej postave. no ona ma uz 35 rokov, ma dve deti. neplatila nio! tak neviem, ci u teba by to bolo mozne kvoli kojeniu, ale ked si davaju silikony mlade dievcata a potom mozu kojit..

bodocka

ano su aj horsie veci ale isto je to pre teba citliva tema.... zeny sa citia menejcenne ked maju male prsia, myslia si ze nie su zenske atd a je okolo otho vela reci a ked ma zena velke prsia tak zas su reci.. no to len tak ma napadlo... no lenze co potom, ak budes mat babo? ci nebudu dalsie tazksoti... nie je to sranda. a teda s lekarom si sa radila?

zufala19

bolo by to super, ale skutocne je 50 000sk dost. a myslim, ze poistovna by to nezaplatila a nasla by si vsetky mozne dovody. poistovne su svine, nenechaju len tak prachy lietat....

karioll

zufala19
tak sa porad s lekarom,nech ti predpise nejaky liek na cikanie,napriklad furosemid alebo nejake thiazidove diuretikum

kamila z PO

zufala pokial by si mala zdravotne problemy s chrbticou alebo s cimkolvek kvoli velkym prsiam, tak si operaciu neplatis ty, ale zdravotna poistovna. no musi byt doporucena odbornym lekarom. poinformuj sa u svojho lekara.

zufala19

viem aj to o tom chudnuti. ale u mna akoby sa ta voda drzala. nikdy som sa neprejedala alebo co! ani ked som brala tabletky, no stale nie a nie schudnut.
a plasticka operacia je velmi draha a nemam tolko penazi...