nerobim vsetko pre rodinu...

manzelka

Nieco sa vo mne zlomilo a uz nedokazem byt ako predtym. mozok, telo mi to nedovoli. Vzdy sa mi to v mysli vracia, premieta co by bolo ked ho odmiestnem. Nedokazem sa uvolnit a prezit si to naplno aj ked ho lubim.Mne sa to tiez stale vracia a vracia ... to ze aj tak "to musim" urobit. Aj ked tuzms po milovani, moje vnútro to uz odmieta. Je to to najhorie co sa moze zene stat. Viem co hovorim. Nedokazem si to vymazat z mozgu. Co mam robit ...co mam robit....

manzelka

terence.ja ho lubim. napriek vsetkemu. Je super otec aj ako manzel je fajn az na urcite... Tie nespocetne hadky ohladom milovania. Najhorsie je pre mna to ze to pren tolko znamena. Ak sa nemilujeme nerodim dost pre rodinu , pre neho. Vtedy som ta najhorsia manzelka, len ta najhorsia. Najhorsie je, ze pre pokoj v rodine musis. Nemas pravo povedat nie. Inak to budes dalsie dni lutovat. Pocitanie kolkokrat to bolo za mesiac je fakt otrasne. 17 x je vraj priemerna statistika. Takze milovanie kazdy den je najlepsie, mozno tak jeden den pauza no vynimocne sa da. Boze toto vo mne zabilo vsetku vasen, tuzbu po milovani.

vierkocka1

ahoj manzelka,,,
moj byvaly manzel bol sexualny maniak a tiez som ho odmietala, ale to preto lebo denno denne odomna vyzadoval sex a mne sa to casom uz hnusilo, pretoze to bola pre mna `uz` povinnost, inak ak som mu nedala, tak bolo doma peklo- dokazal sa so mnou nebavit pokym sme nemali sex a po nom bolo vsetko akoby sa nic nedialo... bolo to stranseeeeee a som rada ze som s takeho vztahu von!
Neviem ako to je v tvojom pripade, ci ho odmietas preto, lebo na teba tlaci a neustale to od teba vyzaduje ako tvoju povinnost, alebo proste ty necitis voci nemu mat sex pre iny dovod. Skus si sama sebe urobit zaver, `preco` to nechces...
Ja som to nemohla ani citit, lebo to bol `ako dany prikaz` a moje telo sa nedokazalo zregenerovat a dostat prirodzeny pocit na sex, ked som vedela ze aj tam ma to bude vecer pred spanim cakat...
S terajsim partnerom to je uuuplne super, aj som sa obavala ci to nebude to iste, ale praveze opak... sme otovreni k sebe a nieje to povinnost a prave preto ten sex s nim milujem
vela stastia

DJ HiDe

manzelka, no neviem, u mna by to osobne vyvolalo iste pochybnosti, hlavne co sa tyka pravidelneho podvadzania, straty toho krasneho citu a podobne, samozrejme, len v pripade, ked to robis pravidelne..ak ho odmietnes raz za cas, pochopit sa to da, ak ho odmietas stale, mala by si sa nad svojim konanim troska zamysliet..

jolanka

Nerozumiem,a preco by nemal byt peky,pretoze ho odmietnes ,to sa mi zda chore ved nie sme roboti aby nam povedali urob a my urobime.KAZDY MAME PRAVO POVEDAT NIE AJ SVOJIM MUZOM.