konflikty, hystericke zachvaty.. som konfliktna?

Príspevok v téme: konflikty, hystericke zachvaty.. som konfliktna?
Lenka77777

dobry den, trapi ma, ze coraz castejsie prichadzam s ludmi do konflikov a vekom sa to iba zhorsuje. mam 30 rokov. vcera napr. ma kolega s jeho zenou pozvali na veceru do ineho mesta, ale vzali zo sebou aj 1 starca - akoze pre mna, v aute cely cas namna fukala klima aj ked som ich poprosila aby ju vypli, potom zaparkoval asi 2 km od tej restauracia, aj ked pred nou bolo miesto, nevladala som tam v opatkoch dojst, este k tomu bolo strasne pocasie, skratka tak sa to nakopilo, ze som si zavolala za drahe peniaze taxik a odisla som odtial domov 50 km. teraz mi je to trapne, ale myslim, ze sa mu neospravedlnim, lebo si myslim, ze som mala dovod. este som rada, ze som tam nespravila hystericku scenu. stavaju sa take veci aj vam? lebo ja uz asi potrebujem psychologa. a navyse mam vycitky, aj ked si myslim ze som v prave.

sway

Lenka77777 tak to bol trapas,ze ta este aj nachytali:-))Takze v prvom rade ja by som sa v takej spolocnosti ako si sa ty ocitla,vedela celkom dobre zabavit.Pokecala by som s exotickou priatelkou a chlipneho deda poriadne vytancovala:-)Ale to je jedno,keby som ozaj nemala naladu a bola otravena z neplanovanej prechadzky,vymyslela by som si nejaky uveritelny dovod,preco musim surne odist.Napr.ze napisala akurat kamoska,ktora byva sama,ze ma 40tky horucky a nema doma ani paralen,ze jej idem odniest lieky a budem tam s nou,keby trebalo ist na pohotovost.Ospravedlnila sa,vydrzala s nimi posediet aspon kym by neprisiel ten taxi,normalne sa rozlucila a v taxiku si vydychla:-)Moze byt?

Lenka77777

sway, daj tip. ako by si sa napr. v tejto konkretnej situacii zachovala.
lebo ja som fakt ako take zle decko. vleti do mna zlost a mala som pocit, ze tam uz s nimi nevydrzim ani minutu. ako sme vosli do restauracie, povedala som im, ze odchadzam a naozaj som odisla. boli prekvapeni.
najedla som sa vedla sama, kym som cakala na taxik. najhorsie bolo, ze ked dosiel taxik, oni akurat odchadzali a videli ma odchadzat z vedlajsej restauracie, skratka totalne trapne
a ten taxik ani nechcite vediet kolko stal 50 km, ale vobec mi nebolo tych penazi luto. ale ten kolega je strasny skrob, musel sa strasne cudovat, ze odchadzam taxikom

jajka001_

mozno nechcel aby jeho auto videl pred tou restauraciou niekto znamy
no pekna spolocnost, veru, odfarbeny 50tnik s 20 rocnou thajskou frajerkou, a 65 rocny deduso :)dost bizardne
ved mas len 30

sway

Lenka77777 hlavne sa nespravaj ako urazene decko:-)Trocha diplomacie by ti mozno nezaskodilo:-)Teraz to neber v zlom,ani ja moc s ludmi nevychadzam,ale vzdy sa snazim z neprijemnych situacii,co najelegantnejsie vykrutit a hlavne nikoho neurazit.Je to celkom dobry sposob ako "ako tak" vychadzat aj s neprijemnymi ludmi,pretoze na takych predsa narazame denne a neoplati sa kvoli tomu nervovat.

Lenka77777

ze tam nevie trafit :-)) pritom tam chodieva tancit kazdu sobotu
aspon som ho lepsie spoznala. a je cely daky divny, vlasy si farbi tak neprirodzene na rysavo, ma okolo 50-tky

niesi

nie som z BA, som z vychodu :D
Lenka, ja uz ani netuzim po spoluziti s muzom, takze to neriesim. a co sa tyka s byvalym, ten to uz aj priznal, ze to bola chyba, no keby sme sa dali znova dokopy(co je u mna nemozne), tak by sa to vratilo do starych kolaji. muzi sa vo svojej podstate a povahe nezmenia. ale to sa tyka aj zien.

Lenka77777

veru, nepojdem. ale zostali mi v kufri jeho auta nejake veci, tak mi ich v pondelok asi prinesie, tak sa stretnut budeme musiet
niesi, si z Ba? aj ja ti zelam, aby ti to este s muzmi este vyslo a nasla si si takeho, co si ta zasluzi, potom bude estelen exmanzel ziarlit, o co prisiel

Lenka77777

veru, ten kolega je riadne psycho, nemala som s nimi nikam ist. ale on to tak nahral, ze som skrusena a potrebujem rozptylenie. a chudera ta mala Thajcanka, 30 kilova, ta si s nim urcite uzije. pozerala na mna ako na obra :-) triasla sa tam zimou, lebo jej nakazal dat si minisaty, ale ani nepipla, preto si takyto manipulatori hladaju aziatky, lebo nekladu ziaden odpor a posluchaju