vzťah s mladším mužom

Príspevok v téme: vzťah s mladším mužom
neznáma

mám o 8 rokov mladšieho kolegu robíme spolu už 7 rokov, viem cítim to, že ku mne niečo cíti, ale ja mám zábrany keď padne nejaká dvojzmyselná narážka, ako by som začala od témy utekať, aj od neho, pričom aj ja k nemu mám blízko, obidvaja sme zadaní, máme rodiny, hoci sú už deti dospelé, stále váham, ale musím naňho myslieť, najradšej by som bola stále v jeho blízkosti, nuž teraz radte

neznáma

Lina, presne čítaš moje myšlienky, samozrejme po 30 rokoch to už nie je ako predtým, ale manžel je stále fajn, máme svoje klady aj zápory, ale poznáme sa a berieme sa taký aký sme, len som to chcela počuť aj z iných úst, ďakujem pekne

lina

Doma to uz poznate mate to stale.Manzela poznate v kazdej situacii.S kolegom ste len pol dna.Dokaze sa pretvarovat a v podstate mu nejde o zivot lebo je v praci.To ze vas pritahuje neberte tragicky.Berte to ako ozivenie.Kludne nanho myslite.Vecer doma ked zavriete oci myslite na neho a mozno si ozivite aj vecerny zivot.Nie je to tragedia.Stava sa to mnohym.Je len otazka ako sa k tomu postavite.Rusit isty a zabehnuty sposob zivota?Urcite mate rada svojho manzela a samozrejme ze to uz nie je take ako pred svadbou,ale roky prezite spolu znamenaju vela.

angelique

takze vy ste obaja zadani, ty si vydata, on zenaty... ? A mozem sa spytat na vas vek? Pocuj a co ti dava ten pocit, ze k tebe nieco citi? Medzi kolegami je normalne, ze maju dvojzmyselne narazky, ja neviem, ale chcem ta varovat, aby si si to vsetko nebrala prilis vazne..