ako dalej?

Príspevok v téme: ako dalej?
sasa

Prosim Vas poradte mi co mam robit?Mam infekciu a beriem antibiotika.Nezabrali.Som z toho na dne.Uz som ich dobrala 6O ks vseliakych co mi naordinovali,ale nezabralo.Moze to byt preto lebo som psychicky u toho uplne na dne?Stale cakam ze mi bude lepsie a ked nic tak sa rozplacem a dostanem depku.Infekcia je diagnostikovana spravne!Po druhe tazke antibiotika nemozem ,lebo mi je z toho zle,som psychicky labilna.Neviem ako by som sa mohla konecne vyliecit?Teraz doktorka rozmysla ,ze co by mi mala dat aby mi to neublizilo.Nic mi nezabera,pomohla by homeooatia?Dala by sa precistit moja psychika?Ako dalej.....

adella

Sasa,hlavu hore!Skus uzivat Wobenzym!!!Zacni davkou 3*3 tabl.denne po dobu jedneho mesiaca.Potom davky znizuj na :3*2 a 3*1...vzdy po mesiaci.Tento liek dostanes bezne kupit v lekarni,je sice dost drahy,ale stoji za to skusit 3-mesacne uzivanie...je o tom dost pisane aj na nete..Vela stastia!

ivka 1

Sasa bolo by treba skúsiť prírodné antibiotika. Včelí propolis v tabletkách. A aj na psychiku je liek na
prírodnej báze .Ak chceš tak sa ozvi.
Pošlem Ti info.

sasa

robili mi vsetky testy a vysladok bol pozit. na bacil.Mam ho asi 5 mesiacov brala som ATB a neviem sa ho zbavit.Ine zeny nato uz aj zabudli a ja stale na mrtvom bode.Zatial sa mi taka vec este nestala,ze by ATB nezabrali.Asi som uplne na dne...

veruška

určite máš pravdu. Skús na chorobu nemyslieť, ani na svoje telo. Musíš zamestnať svoju myseľ a hlavne sa maj rada!!!! Veď svoje telo máš len raz. Psychická pohoda robí veľa. No a ešte si daj nejaké životabudiče- vitamíny. Uvidíš že to prejde. Ani sa nenazdáš a budeš OK