SEX

Príspevok v téme: SEX
emmilia

Chalani, pri sexe po čom vám behá rozum? Sústredite sa viac na to ako vyzerá vaša partnerka alebo sa sústredite na to, aby ste ju uspokojili, aby ste sa jej páčili vy? Máte aj vy vobec nejaké komplexy samy zo seba pri sexe? Čoho sa obávate pri prvom sexe s novou partnerkou najviac? A keď s niekým idete do postele, na čo presne vám najviac záleží a na čo sa najviac tešíte?

gomez

2 angelique: fakt musím priznať že mi to už riadne ničí osobnosť. A ty aspoň priznáš že vieš porovnať kvality vibrátora so živým mäskom.

gomez

zlatka, chcel som len poukázať na to, že sa zbytočne zaoberá tým, čo si ten druhý myslí. Toto je typické pre ženy. Každému vyhovuje niečo iné a ona sa pri tom bude siliť ako jej to tu niekto napísal ako by to malo byť. Dievčence, my Vás máme radi také aké ste a vycítime, keď sa silíte a nie je to veľmi vzrušujúce. Z tohoto pohľadu sa naozaj teším na pekné chvíle s niekým s kým mi je dobre a teda aj na pekné raňajky.

to je jedno

Najviac sa tesim na partnerku, na to ze ju mozem urobit stastnou. Na jej vyvrcholenie, kedy na chvilu zabuda na tento svet a cestuje do rise slasti. Mna uspokojenie partnerky robi stastnym.

ramirez

Pri sexe sa sustredim na moju drahu, lebo ona je neskutocna dracica a najradsej to robi v jazdeckej polohe... Chyti ma za ruky a zacne "jazdit" dalo by sa povedat ze ide o zsnasilnenie keby som s tym nesuhlasil :-DDD