neznicitelne strie?

!!!

krvave strie ???mozno ide o prasknute cievky, strie nemaju byt z coho krvave!!kedze ide o jazvicky, ktorym sa akoby spevnuje natiahnuta a tym padom stencena koza pri rychlom priberani.odporucam kremovat mastnejsim kremom, napr.s mandlovym olejom alebo avokadovym, sluzi aj ako prevencia pred tvorbou novych.a existuju aj specialne pripravky pre tehotne , tiEz ako prevencia, su to kremiky s kolagenom.

petka123

ahojte... ja mam tiez strie a mam 16 rockov mam ich na stehnach a zadocku je to asi tym ze som pribrala 10 kil:) ale nie pubertou alebo niecim takym prestahovala som sa do anglicka takze sedim skoro cele dni doma.. aaa prisla som nato ako ich odstranit..ak ich mate kratko myslim pol roka aspon v mojom priprade.. ked som si ich vsimla zacala som kazdy vecer behat a cvicit...rano pred cvivenim som sa nakremovala a masirovala tak kde mam strie no a vecer znova po sprchovani ale najviac asi co mi pomohlo bola lapma!! niejeho to hociaka stoji do 20 000 stisic.je to lampa zazrakov.dokaze liecit akne,vsetky vyrazky,bolesti hlavy,plesne,..nikdy som tej lampe neverila ..neverila som ze svetlo nieco dokaze ale v placi a hlavne v nadeji som skusila a je uzasna!!!svietim si s nou dvakrat do dna a to len 3 dni a uz ich skoro nemam!!!ale nespoliaham sa nanu.robim sama pre seba nieco beham a cvicim a je mi lepsie ako predtym..takze drzim palce nievcata...

Petqo

Strie ma vela ludi, vznikaju pri rychlom rpiberani alebo raste, ked sa koza nestiha dostatocne roztiahnut a praska... strie su najprv cervene, ale postupom casu tmavnu a nakoniec vyzeraju ako obycajne jazvy... existuju rozne kremy, ale tie strie len zosvetluju... ked som bol v rakusku tak som videl v teleshopingu naplaste proti striam ale tak pochybujem ze by mali nejaky ucinok... moznoze len to zosvetlenie

summer

no strie som aj ja mala v nejakych 15 rokoch a velmi boli vidno hlavne v plavkach to nevyzeralo bohvieako:)ale inak po case akoby skoro zmizli,vidno ich fakt len ked sa dobre prizries:)ale zacala som kus cvicit na stehna pilates a mala som aj krem na to a ten myslim dost pomohol(lenze neviem ci su tu pripustne reklamy takze neviem ci mozem povedat ktory:)

123456

ostava to po rychlom pribrati, nie chudnuti - koža sa nestiha prisposobovat rychlemu pribudaniu hmotnosti a roztahuje sa... to znamena, ze ty si tie strie mala uz predtym, ako si chudla, len tym sa ti trocha zviditelnili... mne napr vznikli v puberte, ked mi rychlo naradtla prdel... nemamu ju ako kufor, ale aj tak mam strie lebo moja koža ten narast nevykryvala :D... a maju to aj chlapi... brat po antidepresivach vela pribral a tiez sa mu spravili strie... taktiez vznikaju aj v tehotenstve na bruchu, bokoch, prsiach...

mackousko

Bohuzial strii sa nezbavis ale da sa zamedzit aby sa ich nevytvorilo viacej su na to masticky. Krvave to neostane na vzdycky po nejakom case to uplne vybledne ale vidiet to bude a zevraj este sa to da odstranit laserom lenze nemam o tom ziadne info to som pocul len na forach.

sofija

Ahoj ja mam tiez 16 a strie tiez,ale asi ta nepotesim ja som citala ze zbavit sa vraj toho neda mozno zmiernit,ale ja som s as tym uz dako zmierila...mam ich preto,ze som v priebehu 2 mesiacov rychlo schudla-10kg a vraj to ostava o rychlom schudnuti a ine pricinu este su tiez samozrejme