ako???????????

123456

to angelique: hups teraz som docitala tvoj prispevok a ziiiiiiiiraaaaaaaaaam.... to si akoze do dvanastej nic nejedla?????!!!!

tak to je dalsia somarina... ved ranajky su najdolezitejsia strava dna... maju byt najbohatsie... pretoze clovek to svojou aktivitou hravo spali (teda ak nejaku ma :)

odporucam 5 malych porcii jedla denne v cca 3-4 hodinovych intervaloch

ranajky pestre zdrave bohate
desiata nieco pod zub, fit tycinka, nejake to ovocicko ci jogurt
obed lahky, najlepsie nejake kuracie masko a salatik ci brokolica
olovrant znova nieco male lahke jogurt a pod
vecera moze byt znova nejake masko so zeleninou, alebo tuniak

tu desiatu a olovrant mozno nahradit proteinovym napojom

precitaj si tie stranky, co som sem dala... mas tam aj jedalnicky

pripadne chod na www.lady.sk do poradne a pytaj sa chalana s nickom neger... on ti dobre poradi....

123456

no tak to s tym obmedzenim masa s tym teda nesuhlasim najma, ked ma kocka len 16 a je este vo vyvine... ani neskor by nemala obmedzovat masko... ide o to ake... take masko z hydiny nie je zle, ak je dobre upravene... ani taka rybicka nie je zla... tie ostatne druhy maska len obcas... zelenia vzdy a stale... taka brokolica je the best... mliecne vyrobky ako napr cotage chese taky super vecicka... ovocie skor doobeda, lebo obsahuje vela cukru... najviac by malo telo prijat doobeda... potom uz pomenej... to vsak neznamena, ze nemas nic jest... ale vybrat si menej kaloricke jedla... snazit sa znizit prijem sacharidov... vyradit biele pecivo... prijimat vela vlakniny... je toho vela... niekto uvadza, ze sa nema jest po 17-18 hodine... somarina!!! je to vhodne akurat tak vtedy ked chodis spat o deviatej vecer.... pretoze by sa nemalo jest tak tri hodky pred spanim... pokial vsak chodis spat o jednej v noci tak ako napr ja :) tak si kludne daj neco male aj o desiatej jedenastej... pisem male... lebo ked ty nebudes od siestej jest a rano sa zobudis hladna ako vlk a zjes vsetkom co uvidism tak si to tvoje telicko ulozi do zasoby (tuku)m aby sa poistilo pre pripadm ze ho budes chciet zas vyhladovat.... zakladna rovnica chudnutia je: príjem musi byt mensi ako vydaj!!! samo ze neschudnes len tym ze upravis stavu, aj ked to je asi viac ako polovica uspechu... treba sa aj hybat!!! juj som sa rozpisala :)

angelique

Ahoj,... ako prve ti chcem povedat, aby si sa nedavala na ziadne drasticke diety, pretoze ked schudnes, rychlo to potom naberies spat a este si aj pokazis psychiku. Hadam najlepsia dieta, ktora sa oplati, je delena strava. Sice nechudnes rapidne, ale pomalicky a kila sa nevratia. Ja som to tak robila a za sest mesiacov som schudla asi desat kg. Maso jem len velmi zriedka, davam prednost zelenine a cestovinam. Takisto nejem sladke a chleba... iba sem tam, ale urcite nie tak ako som bola predtym zvyknuta. Pri tej diete ktoru som mala sa jedlo od 12 poobede do 20 vecera, a radsej v mensich porciach ako naraz vo velkych. Nezabudni na polievky a teple jedla, aby si si nepokazila zaludok. O delenej strave sa mozes docitat na internete je toho dost pisane. Drzim palce.

123456

-odkaz odstránený-

www.biomag.sk

www.fitserver.sk

-odkaz odstránený-

a mnohe daslie stranky... necitaj tie bleskove diety v zenskych casakox su nanic.... akurat tak dobre jojo je z nich... alebo si zaplat trenera vo fitku a ten ti spravi aj jedalny listok atd...