Preco mam taky pocit ma nemaju radi ??

Príspevok v téme: Preco mam taky pocit ma nemaju radi ??
grejciy

Som v maturitnom rocniku a mam taky zvlastny pocit ked som v triede. Jednoducho sa mi zda ako keby som tam nepatrila ale neviem preco ..
Citim ze si tam s nimi az tak nerozumiem , hoci doma som ukecana a taka v pohode ale tam ... ja neviem no . Mozno je to aj tym ze obcas niekto lubi podotknut ked sa cervenam a ja to z duse nenavidim !!!! a potom si voci nim vytvorim taku reakciu ze kaslem na vas ked vy ste ku mne takyto ... Ale zas nie je to len o tomto . Ach asi mi sisi :)
Ako je to moznee ze sa s nimi neviem tak uvolnene a plynule porozpravat??? Aj vam sa to stava??

lalia12

ahoj,
ja som na tom podobne..pri niektorych ludoch sa citim hrozne a neviem, co mam hovorit, tak som ticho, ale inak som ukecana az moc..:))

odpovedam

chce to cas ;-) alebo mozno trosku viac sebavedomia... neboj sa nic povedat, Potom mozno zistis, ze s mnohymi zdielas rovnaky nazor ;-)

alickaKE

Proste si si s tymi ludmi nesadla,preto nevies byt uvolnena :).Neries to,kasli na nich,najdi si inych kamosov, a tes sa ze o par mesiacov sa skola skonci, prides do ineho prostredia a uz to bude lepsie :)