Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Asi vyskocim z koze,co sa to deje,...

Príspevok v téme: Asi vyskocim z koze,co sa to deje,...
wilka

Uz par mesiacov mam zvlastne stavy.Akoby vnutorny nepokoj,ale strasny,..mavala som problemy s uzkostou a dokonca aj panicke ataky,ale to preslo.Zostala vsak strasna nervozita,neobsedim,nedokzem mat prazdne ruky,som nervozna,nic ma nebavi,nedokazem sa sustredit a nevychutnavam si nic,..nemam konicky,prestavam sa zaujimat aj o to ako vyzeram,nemam byt pre koho krasna,vyhybam sa priatelov,vela z nich je stale usmiatych a plnych energie,zavidim im,.. trapim sa,nemam sa o koho opriet,matka pije,otca nemam,dokonca za posledne som kupila bratovi skolske pomocky.Aj tak ma nikto nezaujima,akoby som citovo ochladla..prosim vas,co sa mi stalo,..svojho priatela som lubila,ale stratila som zaujem o milovanie a tym padom aj jeho,..som nezamestnana,s pocitom ze by som zas mala ist do nejakej fabriky za pas za minimum,aby mi stale niekto hovoril rychlejsie makaj,..nechcem ist do prace,to slovo sa mi hnusi.Nebavi ma to.Co je so mnou,.. Co sa to so mnou deje,...

darika

wilka,neviem ako je to teraz s tym papierom od obvodaka.Ale asi ak ho mas,nemusis platit.A to nie je to,ze ti sibe.Ludia potrebuju vacsinou pomoc za nieco,co sa im dlho hromadilo a ani si to neuvedomuju,ze to uz vytieklo von.Ani nebudes verit ako ti odlahne,ked sa len porozpravas.Mozno ti bude stacit par sedeni a ziadne lieky ti nepredpisu.Stoji ti za to tam ist.Nebran sa tomu.Tak ako chore srdce potrebuje srdciara,chbat-chrbtara,a pecen-peciara (prepac,snazim sa srandovat),tak isto aj chora dusa potrebuje doktora.Neskor moze byt este horsie.Nechces tabletky?Povies mu to,len chod a povedz co sa s tebou deje.Viem o com pisem

wilka

Mam 23.Ja sa toho psychiatra bojim..nechcem aby mi dali lieky..este nejake prirodne to ano..ale chemia?takze to asi nezvladnem sama..;( to mam ist rovno tam a zaklopat?a co mam povedat?to akoze..musim mat listok od obvodnej?;( Ziadne lieky som zatial nebrala..len vitaminy skupiny B a magnezium ked mi byvalo najhorsie..a caj z medovky na ukludnenie.. strasne lahko sa tiez vystresujem.. urazia ma aj malickosti,casto sa aj rozplacem..som precitlivena,..asi mi faktsibe..alkohol sa mi vsak hnusi tak dufam ze ako matka nedopadnem..;(

zuzanama

Trpela si uzkostou a panickymi atakmi. Brala si lieky? Ak ano a uz si vysadila, mohlo by to byt z toho. Ja som sa tak citila po vysadeni antideperiv niekolko mesiacov. Ak si AD nebrala, v kazdom pripade sa porad s lekarom, urcite je to nejaka depresia, mohla by si ist na PN a robota ti nehrozi.

darika

to sa ti vsetko nahromadilo a nedokazes to viac uniest.Mama pije,otca nemas,bratovi kupujes za posledne.Kolko mas rokov?Ty potrebujed pomoc psychiatra.Tu ti nikto nepomoze.Hlane sa tomu nebran,lebo ti to moze preskocit a skoncis ako tvoja mama.To potrebujes?