sa mi ani nepostavil

Príspevok v téme: sa mi ani nepostavil
fusher^

Zdravým všetkých! No mám tu jeden, pre mňa dooosť veľký problém. Chodím s dievčaťom, ktoré už dlho poznám, páči sa mi, ja sa páčim jej, rozumieme si, proste je to pecka. Ale keď ma chcela spraviť, tak neviem čo sa stalo, ale proste to mi nejako nejšlo. Dokonca sa mi ani nepostavil. Podľa mňa je to na hlavu úplne! Ale gay nie som !!! (to viem určite) Poraďte mi, čo by som mal urobiť, aby nam to klapalo aj v posteli. Kujem vopred za všetky príspevky.

petronelka

Vobec nic si z toho nerob ... Mojmo priatelovi sa to stalo tiez . bolo to asi zo stachu lebo bol moj prvy a velmi chcel aby sa mi to pacilo aby to bolo perfektne ... Zarucujem ti ze na druhy pokus to bude fantasticke ! Ako u nas :-) drzim prsteky

love doctor

zas len musim zopakovat stare zname: coho sa bojis ze sa stane ... stane sa. (hlavne negativne). co mozem poradit je ze sa ukludni, zacni zhlboka dychat, potom zacnite kecat o nejakych pikantnostiach a samozrejme zacnite sa maznat. Ale musi tam byt pohoda v strese to nejde. Za taku hodinku, dve, budes tak v pohode ze to pojde ako po masle , zatvor oci a nechaj sa unasat, a ver mi ona bude az velmi v pohode to takom case ;)
niekomu pomaha vino, skus, ale velku nadej do vina nevkladaj. takisto cigarety, iste lieky, tvrdy alkohol, prilis casta masturbacia , alebo pocit viny urcite neprospieva.

cokoladka

xixi, hlavu hore. neboj nic ;-) ja, ked som mala 14 tiez som bola skarede kacatko, ktore iba snivalo.. zatialco vsetci chalani obletovali kamosky :-(
az v 20tich som zacala chodit so svojim prvym. a dnes mam takeho pana Dokonaleho, ktoreho mi vsetky zavidia! :-)

summer

no xi xi xi:)...uz mam 14 neznamena to iste ako uz mam 45 to uz by bol vacsi problem...je to ale hlupost ze sa nikomu nepacis lebo urcite sa najde takych vela,len mozno niesi v pravy cas na spravnom mieste.neboj ten pravy pride kazdu chvilu...ale rozhodne nemas vek na to aby si bola koli tomu nestastna,ved to nie je este az tak vela..drzim palce vela stastia

xixixi

ahoj...poradi mi niekto prečo sa nepačim žiadnemu chalanovi mam už 14 a ešte som s nikym nechodila..napr. na nete mi pišu nejaky chalani že jaka som pekna,zlata a take ale bud mi niesu vobec sympaticky alebo su moc stary...a neviem čo mam robit poradte...prosim ked sa da...

gabuska

mozno to bolo v atmoske..presne tak treba sa uvolnit...bez strachu,stresu..nesustred sa na to ako to robis (aby to vlo super,perfektne)ale co robis nechej sa unasat tou chvilou..nerozptylujte sa zbytocne..

123456

uvolni sa, predychaj... je to podla mna len psychicke... zrejme sa tak sustredis na to, aby secko bolo perfektne, az to nakoniec nie je nijake... bojis sa toho, aby ti nespadol, az sa to nakoniecstane... preto sa treba uvolnit... ja akoze nechcem podporovat pitie alkoholu, ale co tak dat si nejake dobre vinko, nie vela, tak 2-4 deci.... pekne sa uvolnis aj ty aj priatelka a bude to v pohodke... no pokial ale uz mate na to vinko vek :)