fakt surne,prosim napiste

Príspevok v téme: fakt surne,prosim napiste
kirsha

potrebujem vazne pomoc,vobec neviem prejavit city,ja som sa to dajak nenaucila,neviem de je chyba,neviem sa bavit,vlastne uz nemam ani s kym,neviem si predstavit,ze by som s dakym chodila,a keby som s nim spala,fakt asi by som sa ani nepohla,kedze neviem prejavat city,neviem co to zo mnou je,prosim fakt o radu,uz nemam ani kamaratky,na kazdeho som sprosta a zla,a to mam len 16,ked idem dakde von,a pri cudzich ludoch neviem o com mam s nimi hovorit,nesitim sa vobec vo svojej kozi,teraz uz skoro vobec von nechodim,na kazdeho nadavam,ja vobec neviem co sa so mnou deje,vzdy som bola taka,ale ne az do takej miery,kazdy o mne vravi,ze som cudna ja uz fakt neviem co mam robit,prosim dakto mi poradte

anonym_10792

ja by som sa chcel spytat ohladom antikoncepcie preiatelka si chcela odialit mestruaciu a preto vynechala prestavku a po dobrati balika hned na to zacala brat dalsie balenie ... no napriek tomu menstruaciu dostala .. chcel by som vediet preco sa je to mohlo stat? dakujem

rada

Mne to skor pride ako vela naakumulovanych zlych emocii. Prinicp je v tom, ze zatial co sa ostatni bavia, ty sa na nich pozeras z ineho uhla a nevies sa zapojit do davu zabavy, Stale si mimo veci a velmi lahko sa oddialis od kamaratov. Jasne, ze to ostatni citia. Nemas nejaku kamaratku, ktora je len tvoja ? Mam na mysli nejaku spriaznenu dusu? Je to tazke, lebo si asi zasla daleko. Skus si ale davat male ciele. Prvym cielom si daj pozitivne myslenie ohladom druhych ludi. Nenadavj na nich, skus si vzdy predstavit, ako sa asi citia, preco to robia. Skus sa na to pozriet z takeho vyskumneho hladiska. Proste ich pozorovat. A chapat. Ked cloveka chapes, tazko sa ti nan hneva. Postupne sa skus malymi dennymi uspechmi naucit ovladat tvoj hnev. Skor ako vybuchnes, si povedz, preco. A kym si to v hlave premietnes, hnev trochu opadne. A v neposlednom rade sa skus zamysliet, preco si taka ina. Vsetko ma svoj dovor. Mas problemy v rodine? Citis sa ochudobnena o nieco, co podla teba vsetci ostatni maju? Je to tazke takto na dialku ti davat rady. Snad aspon trochu ti to pomoze zacat.