Tolko krat omielana SAMOTA...

Príspevok v téme: Tolko krat omielana SAMOTA...
Natalia70961

Ano viem uz to tu bolo vela krat . No dufam ze sa nebudete hnevat ak sem nieco pridam aj ja.
Takze.. Mam 18 a problem taky ze casto byvam sama.
90 percent prazdnin som prezila doma zavreta v tejto izbe za tymto pc. Ziadny festival, ziadna chata, diskoteka ci dovolenka proste NIC . Nie vsak pre to ze by som to chcela tak ja. Velmi som dufala ze tieto prazdniny si konecne uzijem aj inak ako tie minule a tie pred nimi a ... Problem je v tom ze nemam partiu . Byvam na dedine mam tu cca 5 dobrych kamosiek ale vsetky uz maju svojich priatelov a tym padom aj svoj program . velmi ma to trapi ze sa nemam s kym porozpravat s niekym sa bavit a takto to bolo vzdy, nikdy som akosi nikam nepatrila. Nedavno mala kamaratka s priatelom krizu vtedy sme aj von chodili aj sa mi vyzalovala a tak , ale akonhle sa to medzi nimi udobrilo vratila sa stara znama situacia. Aj ked ideme von tak uz po hodine jej vola ci bude este dlho a ci sa este stretnu .. Dufa ze mi teraz nebudete radit aby som si aj ja nasla priatela.. Lebo ja momentalne zalubena nie som do nikoho a zatial to neprislo . Ale aj ja sa chcem zabavat a nie sa stale niekomu prosikat aby sme isli von ked uz aj tak viem ze nikam nepojdeme pripadne pojdeme max tak na dve hod. Ja nevviem to takto chodi ze ked ma baba frajera s kamoskami sa uz pomaly ani nestretava ci ja som nechapava??
Obcas ma napadne nieco take.... ci by som naozaj niekomu chybala keby nie som ... Nemyslim teraz rodinu ale okruh mojich kamaratok ..
Samota vie velmi boliet...

AdamKrt

bon:

to je ale zavisle dost od povahy. Ja som bol napr. aj 12tich, ci v 20tich rokoch vaznejsi clovek, nez dochodcovia v domove dochodcov :-)

brekeke

zacni uvazovat o skole mimo mesta, nemyslim hned zajtra, ale na vysku, popripade strednu (newem kolko mas rokov) si skus vybrat nejake mesto, kde by si bola na internate, tam urcite spoznas novych ludi, s ktorymi budes doooost casto...

bon

adamkrt nehnevaj sa ale to je prd pomoze v 18, je malda a chce sa chodit zabavat a nie sediet doma a citat knihy, alebo robit v zahradke, na to ma cas este...

AdamKrt

Treba si najst nejakeho konicka na zahnanie nudy. Knihy, vzdelavat sa. Ci internet, TV, video. Alebo ucit sa nieco vytvarat. Trebars pestovanie v zahradke. Atd, atd.

bon

natalia ja som sa citila tiez dost blbo, ale vysvetlila som si to s nimi a odvtedy to bolo fajn, je jasne ze som s nimi neisla vzdy, ale pokial sme sa isli niekam zabavat tak ma vzdy volali, alebo aj len prechadzat sme sa chodili, aj ked traja, ich to po case tiez nebavilo chodit len dvaja sami stale.....nic na tom nie je....a ak fakt chces ist von, tak co neides maminou? alebo s nejakou tetou? ja som v lete aj s tetou chodievala, a s nou som kolkokrat aj popijala vinko a tak, aj na diskoteke sme spolu boli.....,a to ma starsieho syna ako som ja....

Natalia70961

Bon aj ja som mala brigadu ale len dva tyzdne, nie je tolahke teraz niekde zohnat brigadu hoci som sa o to este pred prazdninami pokusala..
A ja neviem u teba to bolo ais ine ale u nas to necodi tak ze ked ide kamoska s frajerom tak idem s nimi ... pokial nejdu vyslovene len oni dvaja tak nie , To by soms a citila dost blbo

AdamKrt

Natalia70961:

som v tomto uplne rovnaky. Taky samotarsky domased. Ale zvykol som si na to a ked som sam, az tak mi to zase neprekaza.

Skus si najst priatelov a uvidis. Nehladaj v tom vsak vztah, nechaj to ist postupne a uvidis, ci z toho bude nieco viac.

A ak sedis doma, tak sa skus zoznamit cez internet a potom na zivo.

Ked si najdes tiez domaseda, tak budute mat rovnake zaluby :)

katka272727

ahoj, ja to prezivam uz dobrych 5 rokov takuto samotu, boli chvile, aj prazdniny kedy som mala s kym ist a kam ist, aj ked som brigadovala tak som bola s kamoskami, ktore inak nebyvaju v mojom meste, bolo super, ked som v bare neviem sa tak uvolnit aby som tam neviem ako vystrajala, ja mam to iste, kamosky priatelov, ked sa pohadaju volaju mne, ja mam uz aj hlupe poznamky k tomu, ze co zase rozchod ci co ze mi volas, a z toho sa mi aj vzdaluju, ale preco by som mala byt odkazana len na take kamaratky, to radsej sama ako cakat kedy mi nejaka z nich zavola, ja som sa na to vsetko vybodla uz davno, aj ked vzdy ked je nejaka akcia ci u nas alebo niekde, festivaly a pod. vzdy mi pride luto, ze ja to mozno nikdy nezazijem, ale zase ked sledujem slobodne zeny si uzivaju aj v 40tke, kasli na to teraz, bud sama sebou a niecim sa zdokonaluj, a nedaj sa manipulovat kamoskami, ktore aj tak nepochopia ako sa ty citis, bud asertivna, oni kaslu na to co si myslis ty, kasli aj ty nato co si myslia oni. A naozaj skus viac doverovat rodicom.

malaalam keby to bolo take jednoduche ist na jogu a pod. ty si urcite typujem ze z BA. prid na vychod a najdi na dedine alebo malom meste centrum kde sa ta joga ci ine kurzy konaju. na bicykli si stale aj tak sama, ja som tak chodila. ziadna cyklotrasa kde su ludia.