strach z chlapov

Príspevok v téme: strach z chlapov
dorot

moj problem spočiva vtom že neviem ist na stretnutie s opačnym pohlavim ces noc ked už neni tak svetlo ftedy sa aj osmelim trocha ale aj to ked som pod plivom alkoholu poradte mi čo mam robit takto si nikdy nenajdem stah .takymto sposobom..ja neviem asi mam sugerovane hlave že ma proste nebude chciet ja neviem potrebujem asi cvokara?je to tak taške každy chodi vonka s pruatelom obimaju sa a ja nemam bo neviem ist na hlupe stretko ja fakt neviem už čomi je radčej si tlkam do hlavi že načo lask aže to neekzistuje ale už sama neviem :( poradte čo mam robit hovorim si že aj ked s amu nebudem pačit za stretko nič nedam ale ani to nefunguje :(

AdamKrt

A preco rusis tie stretka ? Ked k nemu nic necitis, tak mu povedz, ze ho beries, ako kamarata a nebudes sa do niecoho silit. Nech berie, alebo necha tak. Ze uvidis, ci z toho nieco bude, ale nic neslubujes...

dorot

no to sa lahko povie že kamaracke stahy ale to vobec neni lahke bo kym smne kamarati je všetko ok ale potom ked mi pomali dava vediet že niečo kumne citi tak sa zlaknem a už rušim stretka a všetko ach ja už neviem