Príliš skorý výstrek

tolstes vubu

stalo sa to aj ja mám s tým skúsenosti raz som cestovala a vo vlaku oproti mne sedel chalan okolo 25 a zrazu som počul že vydává zvláštné vzdychy a potom prestal začal dupať a napokon prestal a rozťahol si doširoka svoje nohy a povedal že joj aké je to dobré a ako som plný hm určite slipy mal plné aj na brucho mu išlo aj na nohu takže aj ja som to zažila keby som stretla toho chalana určite už s ním čakám 3 alebo štvrté dieťa lebo striekať vedel jako nikto ouj

love doctor

:)))))))) to nie - hahahaha, no to je tiez jedna z moznosti.
ale zas ked ma vazne ten problem ta to je o nicom potom ten zazitok, to musi riesit.

love doctor

tu by som naordinoval jednoznacne kamasutru, vela vole, a vela trpezlivosti pri tantrickych cviceniach.
Mne jedine tieto tri veci pomahaju. Ale su chvile ked aj ja som na Olympe za 30 sec.

cicusa

nic si z toho nerob, ja mam tiez chlapca, ktory sa velmi rychlo spravi... no zacali sme predohrou a tou sme aj skoncili, pretoze uz bol hotovy :) som jeho prva vaznejsia partnerka, takze to chapem a verim, ze sa to casom vylepsi... inak skuste to s kondomom, mozno ho to trolinku znecitlivie :) vela stastia a pevne nervy ti prajem :)

gomez

alebo si riadna sexica. No a to mu spľasnú aj prsty keď sa dokončíš sama? Tak to je asi potom nafukovací a ty mu vždy vytiahneš ventilček kvality.

era

Ale co ak mu uz taha k 35 a ma stale skory vystrek?Je mozne,aby nemal este sexualnu partnerku?V dnesnej dobe?Alebo mal,ale dost davno,neviete odhadnut,kedy asi?Alebo je to nejake ochorenie?Inak,staci,ze chytim iba za ruku a zacne striekat.

nena

NO AK JE ESTE MLADUCKY TAK JE TO UPLNE NORMALNE............TO SA STAVA CHALANOM TO IDE TROCHU SKOR AKO BABAM.........MYSLIM ZE CASOM SA TO TROCHU UPRAVY.