kamarat-neschopnost

Príspevok v téme: kamarat-neschopnost
dorot

Moj problem spočiva vtom že mam nobeho kamarata pišeme si chodime von atak je sranda a mne sa začina pačit aj inak ako len kamaradcky a chcem ho boskat aby som ho dako namotala kedže povedat mu nechcem že čo knemu citim bo ani sama neviem či naozaj citim to alebo to chcem len citit ale proste povedta mu t nemožem viem že nechce stahy apson ne teras a už sme sa ras boskavali tasko sme sa ktomu dostali a sme sa dako hambili či čo :D ale to iba preto sme sa boskavalia by sme vyskusali ako sa ten druhy boskava a mne sa pači ale problem je ten že ja ho neviem poboskat prečo ved tolko chalan som poskala nemala som stym problem a jeho neviem a tak velmi chcem

kacingeska_8

AdamKrt
:D:D:D....presne toto ma napadlo ked som si to citala ja..:Dpolovicu textu som totalne ani nepochopila njaprv akym stylom to bolo napisane..:Dlen som necela byt hruba..:D:D

AdamKrt

Neviem, ci to pripada len mne, ale len z toho textu sa mi zda, ze to pisal retardovany clovek. To mas nejaku recovu vadu, alebo mas stvorku minus zo slovenciny na vysvedceni ?

A co myslis tym namotavat ?
Zda sa, ze ani poriadne nevies, co chces. To je najskor si uzrejmit, co clovek chce a potom konat.