kamarátka a jej frajer

SugarLips

ale ved pokoj, on sam sa musi rozhodnut, ze co a ako sa bude diat v jeho zivote, ak kamaratku nechce, tak zostane so svojou.

pjosa

Srdcu nerozkazes. Stane sa to a my za to nemozeme. Preto si myslim, ze netreba sudit tie, ktore sa zalubili do toho nespravneho... Jednoducho to tak pride a zial nie vzdy to ma stastny koniec.

lala7

sandy1: ale stava sa to aj medzi chlapmi, ze kamarat kamaratovi preberie babu. je pravda, ze nie tak casto, ale su aj take pripady. len chlapi (myslim ti opusteni) sa tym velmi nechvalia, lebo utrpela ich hrdost.

sandy21

podla mna je trapne povysit lasku nad priatelstvo. frajera si najdes raz dva, ale najst ozajstneho priatela je umenie.
a stalo sa mi to z druhej strany, ze kamaratka alebo kolegyne isli po mojom partnerovi, nic prijemne.
nechutna zenska vlastnost, muzi to nerobia

zeszes

velmi dobre to poznam, aj mna islo rozdrapit, byvali vo vedlajsom vchode, tak si vies predstavit, ked balili do auta kufre na dovolenku a pod. v kuse som bola na okne a pozerala, ci je uz doma a co asi robi, atd..., trvalo to 8 mesiacov, potom sme sa dali dokopy