Antikoncepcia vsetko pre a protii

neva

Koľko ľudí, toľko názorov. Ja som brala HAK 5 rokov a po prestavke teraz zase už pol roka. Nemam žiadne problemy. Nepriberám, menzes je vždy na čas a slabší. Dokonca sa mi zlepšila pleť a vlasy.

jozka

Ja antikoncepciu beriem 7 rokov nemam ziadny problem, je to super vec. Minuly rok som vyskusala antikoncepcne naplasti ale nie je to nic moc. Nelepia poslaedny tyzden a mala som bolestivú menstruaciu.

koalka

Ahoj, ja užívam antiku už desať rokov, mam logest a predtým to bola diane a sú úplne bez problémov. Pribrala som trošku na začiatku, ale teraz je všetko v poriadku a som veľmi spokojná. mala som len problémy s jeanine, jeden z najnovších preparátov, ale dostavila sa vačšina vedľajších účinkov, takže som sa vrátila k logestu a všetko šľape ako má. Držím paste, aby si tiež našla to svoje!

bejbina

ahoj.brala som diane 35 a minervu a pribrala som asi 10kg..bolo to hrozné.už som po roku to zhodila..teraz mam slabú antiku loette..uvidím aká bude..neviete z ktorej antiky sa zväčšia prsia?bo takú už nechcem určite!!!

Zoeinka

Ja som užívala antikoncepciu vyše roka, za ten rok som pribrala 10 kg, a nech robím čo robím už dva roky sa toho neviem zbaviť. Mala som problémy aj pri sexe, hrozné bolesti, a vôbec som na neho nemala chuť, a po vysadení sa mi to upravilo. No a "upravila" sa mi aj menštruácia a to tak, že mi teraz chodí ako sa jej zachce. Výhoda v tabletkách je hlavne v tom, že Ti to chodí presne načas, a ak ich berieš poctivo, tak otehotnieť nemožeš na 99%. Samozrejme je tam ešte to jedno percento rizika, ale to je myslím pri každom možnom spôsobe ochrany. Ale ja by som to v žiadnom prípade už viac nebrala.

Zoeinka

Ja som užívala antikoncepciu vyše roka, za ten rok som pribrala 10 kg, a nech robím čo robím už dva roky sa toho neviem zbaviť. Mala som problémy aj pri sexe, hrozné bolesti, a vôbec som na neho nemala chuť, a po vysadení sa mi to upravilo. No a "upravila" sa mi aj menštruácia a to tak, že mi teraz chodí ako sa jej zachce. Výhoda v tabletkách je hlavne v tom, že Ti to chodí presne načas, a ak ich berieš poctivo, tak otehotnieť nemožeš na 99%. Samozrejme je tam ešte to jedno percento rizika, ale to je myslím pri každom možnom spôsobe ochrany. Ale ja by som to v žiadnom prípade už viac nebrala.

karolína10

Ja užívam antiku už 6-m rokom a som maximálne spokojná, volá sa Triqiular, nemám veľké bolesti, sviatky chodia ako hodinky, slabé krvácanie.Aj keď ju o mesiac vysádzam, pretože by sme chceli časom bábatko a chcem niaku pauzu, aby bolo v poriadku.Keď sa otehotnie cez antiku(ale ak ju nepravidelne užívaš), tak maličké nemusí byť O.K.Ahojte a prajem Vám v užívaní veľa zdaru.

sawovka5

ahoj ja užívam Belaru už asi 7 mesiacom a som uplne spokojná..nenašla som zatial nič čo by bolo proti tomu.už len okrem toho super pocitu zo sexu bez kondomu,, ale aj to s menštruáciou, viem kedy presne príde, nemám bolesti, je slaba ani nevem že ju mám, a potom mam pocit že aj prsia akoby boli pevenšie, nepribrala som..ja som 100%spokojna

lenuska

Tiez chcem zacat uzivat HAK, skusim bud minervu alebo tri-regol podla toho, ktore mi predpise moj gynekolog. Priaznive ucinky o ktorych viem ja su - ze sa ti upravi menstruacia na pravidelnu, bude slabsia a nebudes ju mat bolestivu. Chrani ta na viac ako 99% pri spravnom uzivani, to znamena najlepsie vecer pred spanim v rovnakom case. Dalej sa ti mozu zvacsit prsia. No a zapory - zmena nalad, migrena, bolesti zaludka.. Neziaduce ucinky sa ti nedostavia, ak ti gynekolog urci spravny druh HAK na zaklade krvnych testov