preco mi uz nedokazuje lasku?

Príspevok v téme: preco mi uz nedokazuje lasku?
saruska 555

ahojte mam problem mam frajera uz dost dlho sme spolu 2 roky vsetko je fajn milujeme sa ale je to ine ak predtym!uz nema potrebu mi dokazovat ze ma miluje berie to asi ze ked sme spolu tak je to uplna samozrejmost a nic mi tzm padom ani dokazovat nemusi ale mne to hrozne vadi!!!neviem co s nim mam robit!mam ho prinutit ziarlit alebo nieco podobne !pomozte!

katika88

Vera velmi krasne si to napisala aj moj priatel je taky ako ten tvoj a je to presne ako vravis ze ked sa mu pozriem do oci tak tu lasku v nich vidim.

vera

Tebe to musi chalan dokazovat, že ta miluje? musi ti to prejavovat kvetmi, dopismi sms alebo slovami? vies napisem ti len jedno. kamaratka bola cela happy ked jej chalan vravel vzdy ked s nou volal ze ju miluje, nosil jej kvety, pisal listy. ale na čo jej to bolo ked ju stale bil? keby si mala mojho priatela tak zosalies, neviem co by si robila. sme spolu rok a pol a iba dva alebo tri krat mi povedal ze ma miluje. a ja aj tak viem ze ma lubi, lebo ked sa mu pozriem do oci tak to v nim vidim. mne vo vztahu nejde o slova a skutky ale o to co citim od partnera...

ema

ahoj saruska, ja som tiez mala taky problem s frajerom, tazke je radit, lebo kazdy chlap pristupuje k vztahu inak, skus sa pozriet na to, ako funguju jeho rodicia doma, to ti pomoze mozno vidiet, ako by to mohlo dopadnut u vas. chapem, ze ta to znervoznuje, zalezi aj od toho, aki ste stari. vo veku do 25 niketori chlapi si nie su isti vztahom, alebo este lepsie povedane, niektori si nechcu byt isti, asi je to tym, ze sa sami hladaju- a mozno preto sa tak chovaju k svojej frajerke. ze sa tvaria akoby im na nej uz tak nezalezalo, niektorym pomoze ze mu ukazes ake to je, ked ta niekto tak "ignoruje", alebo niektorym zas to, ze ho zbombardujes smskami, mailami, rozhovormi o tom, ze chces aby pochopil ako ho mas rada a ako ti to ublizuje, ze sa nechova tak ako predtym. ono je to najskor tak, ze on si mysli, dokonca je presvedceny, ze on sa chova tak ako vzdy- chlapi nie su tak empaticki ako zeny...ale kedze zeny empaticke su, ty ho poznas ako jeho frajerka najlepsie, vies citlivo brknut na strunku, ktora u neho zahra, a dosiahnete optimalny stav vo vztahu, ktory onedlho mozno zas bude naruseny niecim inym :). a myslim ze prave to je na vztahu krasne, to ze sa dvaja ludia spoznavaju a hladaju. a ak to tvoj chalan nepochopi a nespravi pre vztah nic, tak ho posli niekam. ved kolko je chlapov na svete, co chcu baby, ktore sa prave pre ich vztah budu trapit, obetovat a ktore toto vsetko budu robit z lasky k nim?

xixixi

ahojte mohol by mi niekto poradit...prečo sa nikomu nepačim mam 14 a ešte som s nikym nechodila a ešte som nezažila naozajstny bozk...ked som na nete tak mi pišu niektory chalani že jaka som pekna a take...ale zatial som nestretla takeho ktory by ma zaujel a ani ja jeho ..čo mam robit..ked niekedy niečo čitam alebo pozeram tak mi strašne chyba nejaky dobry priatel...

hrx...

no jasne ze mas... !!! nemoze si byt tebou taky isty. Ja tiez nemam rad ked to priatelka robi ale zabera to =) fakt !!! len to neprezen