som vada ?

Príspevok v téme: som vada ?
chybnny

mam otazku dlhy čas som sa to chcel opytať neviete prečo to tenhore tak zariadil? ako keby sa len a len v mojej osobe nahromadilo šetko zle ohladom vyzoru a tak mam problem moja sestra a brat su obezny a nosia okuliare ale inak su totalne zdravy a ja som prostredny a zasiahli ma najvačšie ako keby chyby alebo neviem akoto nazvať proste budem pisať postupne všetky moje vady to su mam chudučke tenke nožky mam obriezku mam ho maleho som trochu obezny budem mať chlatu hrud aj chrbat ako tak pozeram mam znamienka aj tam kde sa to ani len neda pod pazuchou mam divne vecy ako znamienka niečo take mam dierku medzi zubamy mam roztrhany jazyk mam najvačši nos vačši ako moj otec to je ako keby zemiak a na ušiach mam ako keby guličky take tuky prečo prave mne sa to stalo?ked to nema nič z toho ani otec ani mama ani surodenci iba ja a adoptovany niesom mam to brať tak že som ako potrat?

TICO

Sandy21 : Zženštelo ? No dovoľ... Chlpatý chrbát má dajme tomu každý tretí chlap ( maximálne ). Chceš teda povedať, že ostatní sú pre teba zženštelí ? To je zvláštne... To akoby chlap povedal, že každá žena, ktorá má prsia menšie ako 4-ky je "zmužštelá"... zamysli sa :D

sandy21

ak ta potesim, mne sa napriklad muz bez chlpateho chrbta nerata za muza, vyzera to tak zozenstelo.
medzierka medzi zubami sa da lahko odstranit strojcekom, ja som si ho dala spravit ako 18rocna a mam teraz krasne zubky.
ale mohol by si zacat cvicit, na muzovi su svaly plus

bezchybny:(

pride cas,ked sa nad tymto zamyslat uz nebudes....
Madonna ma tiez medzierku medzi zubami a komu to vadi ?
Ludi s velkymi nosmi je tiez habadej v soubiznise a co sa deje ? nic ...
Mas ho maleho ? co ma potom povedat Riso Muller, ten sa verejne k tomu priznal .. abo taky Enrique Iglesias.... a to su dost znamy ludia...
Chlpata hrud a chrbat ? No a ? Ved aj ja mam a tu som ...
Chce to ece cas, kym zistis co je v zivote dolezitejsie ...

karioll

keby si venoval trochu casu gramatike a uvedomil si ze boh neexistuje,zistil by si, ze su ovela dolezitejsie veci ako vyzor cloveka

ivana4837

Neviem koľko máš rokov,ale potrebuješ dozrieť!!!Vieš,teraz je pre teba podstatný výzor,ale s tým sa dajú robiť zázraky,modli sa len,aby si bol zdravý a potom je dôležité,aby z teba vyžarovalo niečo z vnútra,lebo to u kozmetičky ani plast.chirurga nespravia ani za milión...

jajka001_

no boh ta sice neobdaril krasou ale su veci co sa daju zmenit, ak chces
v podstate si zdravy, takze to je dobré
skus sportovat, vyformujes si postavu
v dnesnej dobe odchlpovanie normalne funguje
tukove gulicky sa daju odstranit
ci ho mas maleho, to je diskutabilne
obriezka nevadi
aj znamienka sa daju odstranit - zbehni na kozne a ukaz tam tie utvary co mas
a dierka medzi zubami, ta nevadi
a nos tiez nie :) navyse, mas stastie, ze si chlap, chlap nemusi oplyvat krasou