Mešká mi menzes

Príspevok v téme: Mešká mi menzes
SweetynQa000

ahojte, mám 13 rokov..prvý menzes som dostala cca pred 3 mesiacmi..prebiehal úplne normálne trval 5 dní..potom asi o mesiac a pol som znova dostala..bolo načase lebo mi meškal..ale ten druhý menzes trval 1 deň a bolo to len také špinenie..na druhý deň to prestalo..už čakám skoro 3 mesiace a stále nič..mama mi povedala že by to malo byť v poriadku pretože mi menzes ešte len začal a je normálne keď mešká..ale ja sa aj tak bojím že mám nejaký problém alebo čo...tak mi poraďte či to je normálne že dlho mešká alebo čo..vdaka vopred..

tanicka1306

nic si z toho nerob ja mam 18 kramy uz 6 rokov a zo zaciatku to aj u mna bolo tak , niekedy som ho mala aj 2 krat za mesiac a raz dokonca az 16 dni .. Trapilo ma to ale casom sa to upravilo , trvalo to sice vyse 2 roky.. Dnes ho mam presne ako svajciarske hodinky..:)) Pomaly az na hodinu presne . Iba ked som vlani zhodila 12 kil bol slabsi ale potom uz aj to preslo ... Cize pockaj ono sa to upravi aj same.... hormony sa ukludnia cyklus upravi, ustali a bude to ok:) Zaciatky byvaju vzdy nepravidelne. ..