phdr Zvarová BA

ivana4837

Väčšina ľudí má odporúčanie na terapiu od psychiatra,od obvoďáka tí čo nechodia k psychiatrovi a snažia sa problém zvládnuť bez AD iba terapiou,no bohužiaľ niekto potrebuje pomoc oboch odborníkov.

drobcek5

ahojček-zmluvu má so všetkými poisťovňami a za sedenie sa neplatí ak máš odporúčanie od obvodného lekára.

lindynettka

dakujem pekne, pockam :o) ... este otazka, nevies s akymi poistovnami je zazmluvnena, popripade kolko sa plati za sedenia? mam odporucanie od lekara, neviem ci to nejako moze ovplyvnit poplatky

drobcek5

ja TIEž K NEJ CHODíM A JE VEľMI DOBRá.nEMôžEš SA JEJ DOVOLAť PRETOžE Má DOVOLENKU.dO PRáCE NASTUPUJE 7. SEPTEMBRA.JA BY SOM NA tVOJOM MIESTE POčKALA-FAKT JE NAOZAJ SKVELá.

lindynettka

cize mam vyskusat ?
snazim sa jej totiz dovolat uz dva tyzdne ale mobil je vypnuty, zrejme ma dovolenku...
len neviem ci cakat, alebo sa objednat inej, no pocula som, ze tato sa specializuje hlavne na mladych a to je to co hladam

Deeee

ale tie intervaly by podla spravnosti aj maju byt stale vacsie, az sa nakoniec uplne zrusia. Mozno to v tvojom pripde nebolo tak, ale mozno hej. Je to kvoli tomu, aby sa klient nestal zavislym od psychologa, preto sa po case sedenia oddialuju

Catrina

Ja som k nej chodila, je velmi dobra! Ale. Chodila som k nej este pred rokmi a sprvoti mala na mna dost casu, neskor jej pribudali pacienti a objednavala ma vzdy na neskor a intervaly boli stale vacsie. Az boli tak velke, ze sa mi tam neoplatilo viac chodit.