Je mi po jedle zle..

muz 18

mne vzdy pomaha ak si nariedim sodu bik. z vodou ...a ak nepomohlo tak si nariedim kis. citronovu z vodou vypijem pockam kym sa mi odgrgne a ulavy sa.. ...tak ties je dolezite je nelezat .... ps: ak nieje dostupne citrodeko ... tak ocot to vynahradi

RNG

Ptrivela kyselin je chybna diagnoza na 99%. Pala je z toho, ze v zaludku kvasi a hnije a to sa moze odohravat len pri nedostatku kyselin.
Kyseliny potlacia vsetky mikroby, tj kvasenie a hnitie v zaludku je mozne pri nedostatku kyselin.
Tema sa tu opakovala mnohokrat. Travenie potrebuje dostatok kyselin, enymov, priobiotik a mikrovlaknin. Co chyba sa da doplnit.
Zastavenie tvorenia sa kyselin je velky omyl, ktoreho sa gastroenteorologovia casto dopustaju pri "pocite kyselin a GERD, lebo nemeraju naozaj stav kyselin v zaludku a ich tvorenie. Na to je zatial jedina presna metoda, ktoru prevadza z medickej komunity len celkom malo lekarov
www.phcapsule.com
Ostatni si tu diagnozu doslova bez merania zrejme vycicaju z prsta a predpisu s kludom lieky proti kyselinam, co znici samozrejme traviaci proces.

Simonella

Lucinka presne toto mam aj ja.. zistili mi to minuly rok presne o takomto case.. noo, niekedy v nomebri.. po kazdom jedle mi bolo strasne zle, hlavne vecer som ani jest nemohla.. az som zvaracala stale z toho.. bola som uplne deprimovana co mi je :/ Gastroenterologicka mi zistila,ze mam vela kyselin a predpisala tabletky.. mala som zapaleny zaludok.. to hrozne, nenormalne obdobie, asi najhorsie v mojom zivote trvalo do leta... Uz to je chvala bohu ovela lepsie a ja len dufam ze sa to nikdy nevrati.. uz viem co mam cca robit aby som tomu predisla..