Cervenanie

Príspevok v téme: Cervenanie
zuzanka1

Prosim vas poradte mi,co mam robit,aby som sa stale necervenala?je to trapne..lebo ked mi niekto nieco povie,hned sa ocervenam a potom si vsetci myslia o mne ze som nejaky strachoputka..a najhorsie je to,ze ja sa ani nebojim,ale to samo..vzdy ked mi niekto nieco povie alebo ja mam povedat..a potom sa ostatni smeju:-(PROSIM POMOZTE ako sa mam toho zbavit??plss

zuzanka1

a neviete mi este nieco poradit??lebo mne s apotom vsetci smeju..a myslia si ze som ticha..len ja niekedy radsej nic nepoviem,lebo viem ze vsetci by sa na mna pozreli a potom si to myslia..a ja ak paprika:-((

myšiak

Ja ti poradím iba to, že keď sa červenáš, tak nemysli na to, že sa červenáš, lebo sa budeš červenať ešte viac. Možno sa pri rozhovore až príliš uvedomuješ

mackousko

Zbavis sa ho jednoducho a to tym ze na seba nahades tony mejkapu, ale ma to jednu nevyhodu ludia si budu mysliet, ze si gejsa.

milaaa-osoba

Cervenanie sa je prirodzenou rakciou.. a neznamena to len strach! ked chlapec povie dievcatu ze je pekna, dievca sa zacervena a nie pre to, ze by sa balo. aj ja sa casto cervenam... napriklad ked niekto povie nieco o mne za co sa hambim. pri mojich kamaratoch, ktori sa vyznaju v pocitacoch o hodne viac nez ja sa cervenam napriklad ked povedia jeden druhemu ze som neodrarovala nejaky subor a cudvala som sa ze mi nejde otvorit. z cervenania si nic nerob, kazdy sa cervenaa...