necche na svatbu

Catherin

No neviem aky mate inak vztah. Ale ak z vela veci citis, ze mu na tebe nezalezi, tak neviem, je treba zvazit ci ma ten vztah zmysel, inak sa budes len trapit.

skrupina

no ja idem na svadbu v septembri..frajerova kolegyna sa vydava... ani ju nepoznam..a nechce sa mi tam trepat cez cele slovensko, ale priatelovi nespravim to, ze tam bude cely vecer sam sediet a pozerat sa na ine dvojice

skrupina

otazockamala
myslim ze je to samozrejme, ze ten kto ma partnera, tak si ho berie so sebou ( ak sa jedna o svadbu velmi blizkeho )... ved co by sa tam chuda sama nudila?
aspon u nas je to automaticke...

otazockamala

Zivotaosud,bol tvoj priatel uz vobec pozvany na svadbu? odkial vies ze s nim je ratane na svadbe? hm? mozno sa nemaju radi obojstranne, napadlo ti to uz-?
kolko mas rokov a ako dlho ste spolu?

zivotaosud

dobre ze nepoznas ...a radim nenavstivuj jeho rodinu casto ...mamiky zvyknu ziarlit a su dost potom neprijemne :((( juuj keby so mto vedela

skrupina

no tak drzim palce... mozno fakt mali nieco medzi sebou, mozno ho fakt nema rad, ale myslim ze kvoli tebe predsa len pojde :) a skus sa o tom s nim porzopravat tak v klude a hlavne s usmevom, na chlapov netreba moc vyskakovat, pre istotu :D aspon ja to mam tak nacvicene
ja mam tiez take jedno deculo :D dvadsatjedenrocne, niekedy si myslim ze je to nafukana babenka :D, strasne sa uraza, vtedy musim za nim... trochu sa ponizit, pohladkat ho, usmiat sa, prihovorit sa mu ako k patrocnemu a rozdebatovat to v klude
ja viem, ze je to desne :D ale inak sa neda

zivotaosud

presne oho so msa obavala nedospele deculo....jezis boze :,(((((((((do riti ja uz nevladzem ...vdaka za radu presne tak ...ked ma ma rad tak podje somnou a nemal nic take hovorit