Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Meskanie po HAK

Príspevok v téme: Meskanie po HAK
alicek

Ahojte, potrebovala by som radu...mam 20 rokov, brala som HAK Chloe, ale po roku som ju vysadila kedze mi nepomahala na moj problem...no a su to uz dva tyzdne a stale som to nedostala...chcela som ist na vyvolavacku lenze lekarka je na dovolenke a ja o tyzden odchadzam na tri mesiace do zahranicia a tam to bude komplikovane...Musim si dat pichnut tu injekciu, je to v tomto pripade nevyhnutne alebo pride menzes aj sam od seba? Dakujem

alicek

Vdaka :) Vlastne mi to teraz neprekaza, naopak aspon si mozem poriadne uzivat leto :) No prave v tom nasom zapadakove je len jedna lekarka, tak skusim pockat...keby bolo uz velmi dlho, tak snad aj v zahranici zozeniem niekoho :) Este raz dakujem si zlata, pa

InLoweee

zamaalicko :) ak ti vadi,ze menzes meska, tak mozes kludne skocit na gyn. aby ti tu vyvolavacku pichli, no aj po nej je otazne kedy ti to dorazi. Spravidla do 14dni. Mne doslo po 5 dni (pred mesiacom som bola -mskalo mi to kvoli zmene prostredia). Ale ak gyn.ma dovolenku, tak by mal byt niekto, kto ho zastupuje, takze pripadne skoc k nemu. Je to na tebe, drzim palce :) papa

alicek

InLoweee,och dakujem ti pekne, hned mi odlahlo...Bala som sa aby z toho neboli nejake problemy. Tak budem cakat, dufam ze to pride :)

InLoweee

awoj, mala som podobny problem, rok som uzivala YADIN, po vysadeni mi to meskalo poriadne dlho, gyn. mi vyvolavacku nepichol, vraj to pride samo a prislo to. Nestresuj sa, je to len tymi blbymi hormonmi. Hak vie poriadne zasiahnut cyklus zeny.