Bolesti genitálii - pomôžte

Príspevok v téme: Bolesti genitálii - pomôžte
Smajla

Mám bolesti genitálii, ale len z vonkajšej strany(pysky), mala som opuchnutú aj ľavú polovicu, ale opuch už ustúpil, len nepríjemná bolesť stále trvá... Pracujem na mieste kde je stála teplota tak 13stupňov... Je to prechladnutie?Bolesť je taká tupá, nie ostrá, ako keby som si ju naraxila, ale to sa nestalo, prosím poraďte mi, ja som zúfala a gynekológ je na dovolenke...Vopred ďakujem za rady!!!!

Bobku

Ahojte, prosim Vas, potrebovala by som poradit, mam velke bolesti genitalii, mam tam akokeby vyrazky alebo vyrastky, bola som za svojim gynekologom, urobil mi vsetky vysetrenia, aj na herpes virus a HPV, vsetko mi vyslo negativne, podla vysledkou som celkom v poriadku, ale neviem sa zbavit tej ukrutnej bolesti, trva to uz 2 roky a mam toho uz plne zuby, nehovorim o tom, ze nevediem 2 roky ziaden milostny zivot so svojim priatelom.Co s tym? Som zufala:-((((

1zenaxy

Keby si prechladla zospodu, tak by ta asi bolelo zvnutra. Nedvihala si nahodou nieco tazke, alebo neurobila prudky pohyb, skok ?.......

odpovedam

tvojho gynekologa musi zastupovat iny doktor. zajdi za nim. Skoda trpiet, ked vlastne sama nevies, co ti je. Vysetrenie je najistejsie.