Mam dake zvlastne vyrazky.A neviem co to je.Pls hlp me!!

Príspevok v téme: Mam dake zvlastne vyrazky.A neviem co to je.Pls hlp me!!
martin_sk

Ahoj.Vopred sa ospravedlnujem ze budem pisat bez diakrityky a ciarok setri to cas:)
Takze mam takyto problem.
Uz to trva asi tak 3 tydzne a nic sa na tom nezlepsilo (ani nezhorsilo).Na pokozke prakticky po celom tele sa mi vyhadzuju vyrazky ktore pripominaju poprhlenie od zihlavy.Zistil som ze sa mi objavuju len na miestach kde sa tak silnejsie poskriabem ci uz vedome alebo nevedome.Spravil som si taky test.Sparatkom som si nakrelil na ruky pismenka a cakal som co sa stane.pokozka zcervenela a potom sa mi vyhodila vyrazka presne v tvare tych pismen.Tie vyrazky svrbia ale do polhodiny zmiznu.
Uz naozaj neveim co to moze byt a budem musiet s tym niekam ist lebo sa mi to vobec nepaci.domnievam sa ze mam niecim podrazdenu pokozku a skrabanie vyvola daku reakciu.BOl by som rad keby sme mi odpovedali.Budem vldacny za kazdy nazor ale prosim o pomoc hl dermatologa alebo cloveka ktory sa v tom vyzna.Prosim ak je to vazne napisne mi mail.Dakujem velmi pekne.

syma

mohlo by sa jednat o zihlavku, mal by si navstivit alergologa, zihlavku moze sposobit alergen v potravinách alebo aj fyzikalne podnety
zabehni tam a uvidis :)