lush kozmetika

asdfjklô

takze vyskusala som tie bomby do kupela, no proste bomba :o) su uplne super. sumia ako sumienka, zafarbia pekne vodu, vyplavaju z nich vselijake vecicky a ked vyjdes z vane nie si vyschnuta jak pust, bo obsahuju rozne oleje... vyskusala som aj vzorku teloveho peelingu - taky normalny, ako kazdy iny, skor bol taky jemnejsi, ale sa mi lubilo, ze som mala taku hebku pokozku ako po natreti telovym olejom. a skusila som este tel. olej fever, tiez vzorku, tak ten je tiez uplne super, uplne krasne voni, neviem sa ho nabazit, sice taka vyraznejsia vona, ale nie vtierava a pacilo sa mi, ze po chvili, ked vsiakol, tak som uz nebola cela mastna, ako ked sa natriem hocijakym telovym olejom a vsetko to pekne vsiaklo a pokozku som mala taku dobru hebku.
kazdopadne odporucam tie bomby do kupela :o)

fialocka

pouzivam, mam tu kozmetiku rada... hlavne sprchove gely- najradsej mam cokoladovo- kavovy, je uplne super, krasne vonia. Mala som aj penu do kupela- taka modra hrudka, hodi sa do vody a rozpusti, ale mala som pocit, ze dost malo tej peny sa mi spravilo... ale inak mozem odporucit, urcite vyskusaj :)

panča

sortiment som videla raz v telke..nieco uzasne.ja som dostala modry sprchovy gelň.je to taka ,,husta huspenina,, a siahame po nej, ked sme totalne unavene ..nikdy nesklamal :)

asdjklô

no, ked som isla okolo predajne v auparku, tak to tam uplne vonalo na "kilometer". a ked si kliknes na ich stranku a citas tie texty, ako je to tam popisane, no proste nieco uzasne, proste high marketing, uplne lakave, proste boli by ste hlupi, keby ste si nieco nekupili...
inak zatial skusenost nemam, ale teraz som si objednala bomby do kupela, tie ruzove, vyzeraju uzasne, no uplne sa na ne tesim.
ale inak kamoska si tiez z netu objednala nejake vyrobky a vobec sa jej to nepacilo, ze to strasne smrdelo a uplne otrasne to bolo, okrem teda tych bomb do kupela, a tiez bola uplne napichana, ked to tam na nete citala... takze neviem, pockam si na to a urobim si vlastny nazor...