MATURITA 2009/2010

ploche_brusko

zbytocne stresujete, ja som maturovala rped dvoma rokmi a uuuplne staci akademicky...a dala som na same 1, maturovala som AJ, FJ SJ NOS, a bolo to v pohode...viem ze aj aj som strasne stresovala v prvy den som plakala dve hodiny na zachodoch ze nic neviem, ale ono ked sedis za tym stolom tak povies aj to nevies, a teraz uz viem ze ako mi kazdy vravel maturita formalita, tak je to tak, ale kazdy si tym musi prejst sam, a musi sa bat a stresovat aby na konci prisiel na to, ze to naozaj bolo zbytocne.... :)

whee_ee

queen_sam, biolu mam aj a rada na počudovanie:D aj mi ide :D:D no a netreba stresovat z matur, treba zatial mat stres, ci najdeme pekne saty na stuzkovu:D:D:D

menty123

to už teraz z toho stresujete?:)ved je len august...este vas caka stuzková, dozvuky, potom druhe dozvuky...no ja neviem,mam zmaturovane (jún 2009), bola som z tych lepsich ziakov, kazdy mi tvrdil, ze som sa zacala ucit zbytocne skoro a to bolo v aprili.no a maturovala som z Aj, Sj, odborne...

queen_sam

jaj no :D tak to potom ste geniovia...ale kazdy ma nadanie na nieco ine :) ja zas odmalicka zboznujem biologiu :) to je jediny predmet, v ktorom si uplne verim aj v anglictine :) a slovina moze byt..
a to aj ja si hovorim uz od zakladky, ze uz sa budem ucit..a pdr z toho :D

whee_ee

queen, podla mna je skoro na stres :) ja ako sa poznam, budem si od septembra vraviet, ako sa budem ucit, a nakoniec dopadnem ako Lina007 ak nie horsie:D:D:D

zmaturovali aj vacsi debili ako som ja, tak co:D:D:D

my v triede z matiky ideme skoro vsetci, teda myslim, ze dokonca vsetci, kedze sme maticka. :D

queen_sam

no teda :) matika..obdivujem, ja som na matiku tupa jak tago :D
ale pojdem podobne ako sim.ona zo SJ, AJ, BIO a NOS alebo CHEMIU...no neviem este som sa nerozhodla celkom. ale litiku mam zopakovanu, uz len prvy rocnik zopakovat a poku druheho a bude dobre :) angliny sa nebojim, skor ma desia tie horsie veci..co ak si vytiahnem nieco, co nebudem vediet?? br