bozkávanie-orgazmus

Príspevok v téme: bozkávanie-orgazmus
Woods

Môže dievča pri bozkávaní a maximálne dotíkania sa zadku dostať orgazmus?S mojou priteľkou ak sa bozkávame ona po čase začne dosť vzdychať,niekedy cítim ako sa jej napínajú svaly a niekedy ma aj dosť vrúcne začne stláčať,raz aj nechtami do pleca trochu,a ak sa jej dotíkam zadku alebo stehien/iných častí som sa nedotíkal/ priam až stuhne a keď to prejde zostane taká kľudná a poväčšine sa už po chvíli prestaneme bozkávať.Ak sa znovú bozkávame o napr. hodinu, tak je to poväčšine znovu tak.Niekedy aj tri krát počas toho ako sme spolu...to dostane orgazmus s bozkávania sa? Sex ešte nemala a ani ja.Máme 17.

Oleg

Myslím že ti chce týmto srandovným spôsobom naznačiť, že už môžeš aj viac. Nečakaj a konaj, ale kludne pomaly a užívaj si každú ďalšiu métu.

Kika:)

Prirýchlo? Možno má len strach že ked ti dovolí niečo také (možno to berie neak významnejšie:D) tak to pojde rýchlo dole vodou, respektíve nižšie a bude to viest k samotnému sexu, takto..rozprávali ste sa vobec vy dvaja o sexe?

Woods

Myslím že som jej prvý pri tomto.A neviem či je hamblivá, ona len povedala že si myslí že ideme prirýchlo v tedy a že mám s toho blbý pocit

Kika:)

No a možem sa spýtať ty si jej prvý chalan s ktorým sa trošku utrha s retaze? alebo je taká hamblivejšia ked jej vadilo že si jej bozkával prsia??
Je jedno či spolu spávate alebo nie, my ti nemožeme 100% povedat či zažije org, alebo nie, to ti povie len ona, ak ti teda povie pravdu, možno sa hambí povedať ti to, možno tak prežíva bozkávanie, ja neviem...:D

Textová Inzercia

Prevencia hemoroidov a ochorení konečníka

Myslíte si, že tento článok nie je pre vás? Je to omyl. Voči vzniku hemoroidov nie je nikto imúnny.

Darček pre ženu

Kombinácia vitamínov pre ženu. Ideálny darček na vianoce.

Darček pre muža

Kombinácia vitamínov pre muža. Ideálny darček na vianoce.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.