lesbický vzťah na pracovisku

Príspevok v téme: lesbický vzťah na pracovisku
cicaaaaa

uff bolo to na kapustnici a po riadnej dávke alkoholu ma moja kolegyňa začala "obťažovať" mne sa to celkom páčilo a skončili sme u mňa v byte. Po dlhej predohre sme vytiahli vybrátor a dobre sme si to rozdali. Lenže ona by to chcela znova a znova ....
a začína ma aj vydierať citovo, že to povie môjmu manželovi.
Pre mňa to bol zážitok, ktorý som chcela skúsiť, ale namyslím, že chcem v tom pokračovať, takže čo mám robiť s manželom nám to v posteli klape...

to je jedno

No poviem ti to ako muz,
keby si ma podviedla s chlapom, tak by ma to stvalo. Ale opita a so zenou, vedel by som odpustit, este by som sa nad tym pousmial. Ale musel by som ti verit ze to bola "nehoda" :)
Neviem aky mate vztah s magelom ...

A inak tu tvoju kamosku, to musi byt riadna p... s prpacenim.

sjella

uf. silna kava.. Hm.. treba sa zamysliet, ze ci by bola schopna povedat to tvojmu manzelovi.. Ci to nie su len vyhrazky.. no a ak by mu to naozaj povedala, tak mozno typnut si ako by asi reagoval.. Mozno by tu pomohla hnusna milosrdna loz.. Totiz najlepsie by bolo povedat jej otvborene, ze ty to nechces , nech to necha tak, ze si to chcela len vyskusat. Alebo jej povedz, ze to bolo hrozneeeeeeeeee ze sa ti to vobec nepacilo.. ale to by asi velmi nepomohlo .. a mozno si to uz skusala jej vysvetlit.. hm, drzim palce..