co to?

Príspevok v téme: co to?
bublik

35tt, obcas ma boli brucho ako na zaciatku tehotenstva, dnes v noci ma az tak pichalo v pravo dole a mam vytok ktory sice kvalitativne vyzera normalne ale je ho viac ako zvycajne a mam ho uz dlhsie, doteraz som sa neznepokojovala, ale ked ma zacalo pobolievat brusko (ako pred menzesom len trosku slabsie) napadlo mi, ci je to v pohode. Nechcem nadarmo otravovat doktorku s kazdou blbostou, inak sa citim v pohode, teraz napriklad ma nic neboli. je to v pohode, ci moze ist o nejaku infekciu?

Rady

Môže ísť takisto o tento jav: Maternica vám tuhne a sťahuje sa, čím sa pripravuje na pôrod. Tieto tzv. Braxtonove-Hickove kontrakcie môžu trvať len pol minúty a vy si ich ani nevšimnete. Panva sa rozťahuje a môže byť bolestivá najmä v chrbtovej oblasti...

msaj

môžeš byť aj prechladnutá, ale môže ti aj pomaličky odchádzať plodová voda, kedy ideš na poradňu, lekárka by to najlepšie zistila, a ak by to aj bola nejaká infekcia treba ju aj tak preliečiť pred pôrodom. radšej otravovať 3x zbytočne ako raz neskoro. ale asi to bude v pohode,